Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Dnes veľké hokejové derby Spišská Nová Ves Kežmarok

Sportnet|Publikované 27. nov 2006 o 23:00

Spišská Nová Ves Po výbornom výkone a výsledku spred týždňa, keď hokejisti Spišskej Novej Vsi doma porazili Senicu sa iný výsledok ako víťazstvo

neočakával ani v piatkovej odvete na Záhorí. Lepšie začali Seničania, ktorí viedli, ale keď v 26. minúte pri vlastnom oslabení kapitán Ondov vyrovnala na 3:3 začali sa misky váh poriadne nakláňať na stranu hostí. Ešte desať sekúnd pred koncom Spišiaci viedli rozdielom gólu, keď sa Seničanom podarilo vyrovnať. O osude stretnutia tak rozhodli samostatné nájazdy, v ktorých mali presnejšiu mušku domáci.

"Vyrovnávajúci gól bol dosť náhodný. Nevyhodili sme puk a po našej chybe sme zbytočne inkasovali. Kritika smeruje do našich radov, lebo v obrane sme vyrobili dosť hrubých chýb. Bolo tam trošku aj podcenenie, nakoľko sme Senicu doma porazili vysoko 5:0," vrátil sa k piatkovému stretnutiu obranca HK Spišská Nová Ves Peter Ordzovenský.

Dvojzápas so Senicou je už minulosťou nakoľko všetka pozornosť sa už sústreďuje na dnešný megašláger Spišská Nová Ves Kežmarok.

"Nedá sa povedať, že v piatok už sme boli myšlienkami na stretnutí s Kežmarkom. Až cez víkend začala príprava na dnešný súboj," zdôrazňuje P. Ordzovenský.

Dvakrát Novovešťania v tejto sezóne hrali s Kežmarčanmi a ani raz neboli úspešní. Pretrhnú túto smoliarsku sériu dnes?

"To všetko sa uvidí priamo na ľade. Naším cieľom mať výbornú obranu, sústrediť sa na čo najlepšiu defenzívu a vyrážať do rýchlych protiútokov. Samozrejme, že naším ďalším veľkým "spoluhráčom" budú diváci. Vstup na zápas je zdarma a tak očakávame, že bude výborná atmosféra a po dlhšom čase sa náš zimák zaplní," uviedol pred dnešným stretnutím 20 ročný obranca Peter Ordzovenský.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.