Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Dnes uzatvárajú prihlášky na 3b Plážový futbal

Sportnet|Publikované 29. júl 2008 o 22:00

Turnaj 3b Plážový futbal 2008 bude už tento víkend, organizátori dnes uzatvárajú prihlášky. PREŠOV. Na súboje na piesku sa tohto roku hotuje

Turnaj 3b Plážový futbal 2008 bude už tento víkend, organizátori dnes uzatvárajú prihlášky.

PREŠOV. Na súboje na piesku sa tohto roku hotuje rekordný počet účastníkov. "V tejto chvíili máme v rukách prihlášky od 19 družstiev," informoval nás včera pred obedom zástupca organizačného tímu Marek Matej. "Ak nám ešte pribudnú nejaké ďalšie, musíme uvažovať o tom, že začneme hrať niektoré zápasy už v piatok. Ale to všetko je len v štádiu rozhodovania, definitívu budeme vedieť po štvrtkovom žrebe.

Každopádne sa však na ihrisku prešovského letného kúpaliska na Sídlisku III. bude hrať v sobotu aj v nedeľu od ôsmej rána až do večera. V sobotu zápasy v skupinách, v nedeľu vyraďovacia časť turnaja až o finále. Na tento deň sú naplánované aj exhbičné duely a premiéra kategórie V.I.P. aj s účasťou nežného pohlavia. Jadro doposiaľ prihlásených účastníkov tvoria prešovské družstvá, dobre známe z uličnej futsalovej ligy. Okrem nich však k Toryse zavútajú aj iní účastníci, napríklad zo Spišskej Novej Vsi, Popradu, či Košíc. K zaujímavému letnému športu sa pre divákov pridruží aj tombola s peknými cenami.

Posladná šanca

Záujemcovia o účasť na turnaji majú dnes do polnoci poslednú možnosť prihlásiť sa. Maximálne deväčlenné tímy tak môžu urobiť na telefónoch 0905/237494, 0903/237494 (Marek Matej) a 0905/340145 (Ondrej Kačmár), alebo e-maile matejbk 99 presov.sk. Prihlášky môžete priamo podať aj v športovej predajni v Prešove na Hlavnej 69. Potrebné informácie, podrobné pravidlá a formulár prihlášky nájdete na stránke www.plazovyfutbalpresov.sk.

Odovzdali výťažok z tomboly

V pondelok odovzdali zástupcovia organizátorov turnaja a generálneho sponzora symbolický šek a športovú výstroj vedeniu Občianskeho združenia Barlička, ktoré pomáha telesne postihnutým deťom a mládeži. "Rozhodli sme sa, že každý rok pred turnajom odovzdáme výťažok tomboly z minulého ročníka tým, ktorí to potrebujú. Nie je to nejaká horibilná suma, ale dúfam, že aj to pomôže," povedal pri odovzdávaní M. Matej.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.