Pondelok, 2. augusta, 2021Meniny má Gustáv

Detroit povedie v play off náhradník Legace

Sportnet|26. mar 2004 o 00:00

Detroit Red Wings mal pred sezónou pretlak na pozícii brankára. Hašek, Joseph, Legace. Dve výrazné brankárske postavy a výborný náhradník Legace. Dva týždne pred začiatkom play off je však situácia úplne iná. Jednotkou pre play off bude zrejme Manny ...

Detroit Red Wings mal pred sezónou pretlak na pozícii brankára. Hašek, Joseph, Legace. Dve výrazné brankárske postavy a výborný náhradník Legace. Dva týždne pred začiatkom play off je však situácia úplne iná. Jednotkou pre play off bude zrejme Manny Legace. Pôvodne tretí v poradí. Píše denník Detroit News.

Veteránovi Curtisovi Josephovi sa obnovilo zranenie pravého členka. Kanaďana dnes čaká vyšetrenie magnetickou rezonanciou. Jeho stav je otázny. "Nemôže hrať. Jeho členok na to nie je pripravený. Pred tým, než zasiahne do zápasu, musí byť fit," hovorí tréner Dave Lewis. Detroit už povolal z farmy aj ďalšieho náhradníka Marca Lamotha.

Legace má 31 rokov. V NHL pôsobí len štvrtú sezónu a v play off odchytal iba 11 minút v roku 2002. Prognózy odborníkov, že je schopný a má na viac, zatiaľ nemal možnosť potvrdiť.

(sb)

Súvisiace články