Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Derby Harichovce Nálepkovo svojou kvalitou veľmi sklamalo

Sportnet|Publikované 2. okt 2005 o 22:00

Harichovce Ťahákom nedeľňajšieho kola V. ligy J-Z bolo spišské derby Harichovce Nálepkovo. Za celých deväťdesiat minút však diváci gól nevideli, čo

však mrzelo ešte viac, futbalová kvalita stretnutia vyznela veľmi biedne.

"Obe mužstvá sa dobre poznajú, naoko sa nehral pekný futbal po ihrisku sa pohybovali dvojičky. My sme sa zamerali na obranu. Hostia prekonávali náš obranný val len zo štandardných situácií. Väčší pozor sme si dali na ich tvorcu hry a zakončovateľa Staroňa a tak domáca úderná sila sa oslabila. S remízou a bodom som spokojný, ale menej už s výkonom niektorých mojich zverencov," povedal po stretnutí tréner Nálepkova Eduard Kessel.

Ešte kritickejší a otvorenejší bol kormidelník domácich Harichoviec Marián Blichu, ako sa hovorí, servítku si pred ústa nedával:

"Prvý polčas sme odflákli, hrali sme veľmi slabo. Moji hráči si nevedeli prihrať, nezabojovali. V druhom polčase sme si vypracovali tlak, ale bez gólových šancí. Vystreliť raz poriadne na bránu, to sa takto nedá zvíťaziť.

Neviem, ako si to mám vysvetliť, veď celý týždeň tréningový proces prebiehal bez väčších problémov, no už v šatni pred stretnutím som cítil, že niečo nie je v poriadku.

Som sklamaný s prístupu kľúčových hráčov mužstva, ktoré mali pred dôležitým stretnutím iné "záujmy" ako futbalové. Celý týždeň sa pripravujeme, príde sobota, niektorí sa opijú a takto sa futbal hrať nedá. Necháme si to na utorok, kde to rozoberieme podrobnejšie, ale opakujem, kľúčoví hráči v derby zápase proti Nálepkovu nezabrali."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.