Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Demjata predviedla strelecký koncert

Petrovany zdolali Fričovce. Zľava Dávid Petruška (Petrovany), Ľubomír Kacvinský (Fričovce) a Lukáš Straka. (Autor: Viktor Zamborský)
Sportnet|Publikované 17. sep 2012 o 22:00

Výsledky okresných futbalových súťaží ObFZ Prešov.

I. trieda - 9. kolo: Demjata - Hermanovce 7:2, Petrovany - Fričovce 1:0, Nemcovce - Janov 1:1, Kojatice - Miklušovce 1:0, Chmin. N. Ves - Dubovica 3:1 , M. Šariš - Torysa 4:1, V. Šebastová - Ražňany 1:1 , Peč. N. Ves - Haniska 2:0.

1. M. Šariš 9 7 1 1 24:11 22
2. Demjata 9 6 2 1 33:9 20
3. Petrovany 9 6 2 1 31:10 20
4. Fričovce 9 6 1 2 17:10 19
5. Peč. N. Ves 9 5 1 3 26:22 16
6. Torysa 9 5 0 4 28:24 15
7. Hermanovce 9 5 0 4 21:23 15
8. Dubovica 9 3 3 3 23:15 12
9. Nemcovce 9 3 3 3 16:18 12
10. Kojatice 9 4 0 5 13:18 12
11. Ch. N. Ves 9 3 0 6 13:24 9
12. V. Šebastová 9 2 2 5 13:17 8
13. Janov 9 1 4 4 14:26 7
14. Ražňany 9 1 3 5 12:20 6
15. Haniska 9 2 0 7 9:23 6
16. Miklušovce 9 2 0 7 12:35 6

II. trieda - 7. kolo: Žipov - Široké 6:0, Drienov - Kapušany 5:1, Lipníky - Sedlice 2:3, Poloma - Lipany B 0:1, I. Ostrovany - Jakubovany 1:3, Jarovnice - Brezovica 0:1, Žehňa - Š. Sokolovce 2:0.

1. Žehňa 6 6 0 0 27:6 18
2. Lipany B 6 5 0 1 20:6 15
3. Š. Sokolovce 6 4 1 1 14:7 13
4. Žipov 6 4 0 2 18:6 12
5. Kapušany 6 3 1 2 15:15 10
6. Sedlice 6 3 1 2 12:15 10
7. Drienov 6 3 0 3 18:13 9
8. Lipníky 6 2 2 2 14:11 8
9. Ostrovany 6 2 1 3 12:20 7
10. Poloma 6 1 2 3 10:23 5
11. Široké 6 1 1 4 13:17 4
12. Jakubovany 6 0 3 3 12:19 3
13. Brezovica 6 1 0 5 6:19 3
14. Jarovnice 6 0 2 4 7:21 2

III. A trieda - 6. kolo: Dulová Ves - Ruská N. Ves 2:3, Tulčík - Radatice 6:1, Ličartovce - Rokycany 9:0, Chmeľov - Ľubotice B 1:6, Lemešany - Svinia 1:7, Š. Bohdanovce - Kokošovce 10:1.

1. Š. Bohdanovce 6 6 0 0 31:5 18
2. Ľubotice B 6 5 0 1 25:10 15
3. Lemešany 6 4 1 1 20:8 13
4. Ličartovce 6 4 0 2 22:10 12
5. Radatice 6 3 1 2 16:17 10
6. Dulová Ves 6 3 0 3 21:11 9
7. Tulčík 6 3 0 3 13:12 9
8. Kokošovce 6 3 0 3 13:20 9
9. R. N. Ves 6 2 0 4 13:17 6
10. Chmeľov 6 1 0 5 12:20 3
11. Rokycany 6 1 0 5 8:28 3
12. Svinia 6 0 0 6 4:40 0

III. B trieda - 7. kolo: Gregorovce – Víťaz 7:2, Jakubova Voľa – Kamenica 0:0, Terňa – Uz. Šalgov 0:2, Hrabkov – Krásna Lúka 0:1, Ovčie – Medzany 4:1, Krivany - Brezovička 2:1.

1. Uz. Šalgov 6 5 0 1 24:2 15
2. Gregorovce 6 5 0 1 19:7 15
3. Krivany 5 4 1 0 24:12 13
4. Terňa 6 4 0 2 16:11 12
5. Kamenica 6 3 1 2 11:9 10
6. Krásna Lúka 6 3 0 3 10:16 9
7. Ovčie 6 2 1 3 18:19 7
8. Brezovička 6 2 1 3 9:17 7
9. Rožkovany 5 2 0 3 17:6 6
10. Medzany 6 2 0 4 12:18 6
11. Hrabkov 5 1 0 4 15:22 3
12. Víťaz 5 1 0 4 7:24 3
13. Jakubova Vôľa 6 0 2 4 8:27 2


Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.