Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Demjata i Petrovany s plným ziskom

Sportnet|Publikované 29. apr 2013 o 22:00

Výsledky oblastných futbalových súťaží ObFZ Prešov.

PREŠOV.

I. trieda dospelí 23. kolo: Peč. N. Ves - Hermanovce 5:2, G: Radačovský 4, Želinský - Marinica, Gajdoš, V. Šebastová - Haniska 1:0, G: Baran, M. Šariš - Ražňany 7:1, G: Kaleja 4, Bombík, Horoščák, 1 vlastný - Sekerák, Kojatice - Dubovica 0:0, Nemcovce - Miklušovce 4:1, G: Magáč 3, Majerník - Gaboš, Petrovany - Janov 2:1, G: Petruška, Bálint - Čorba, Demjata - Fričovce 2:0, G: Kaperák, Tokár, Chmin. N. Ves - Torysa 0:0.

1. M. Šariš 22 18 3 1 66:17 57
2. Demjata 21 13 5 3 61:18 44
3. Petrovany 20 10 6 4 47:23 36
4. Peč. N. Ves 21 11 3 7 51:35 36
5. Fričovce 20 10 3 7 34:26 33
6. Hermanovce 21 10 1 10 38:49 31
7. V. Šebastová 20 9 3 8 33:28 30
8. Torysa 20 8 5 7 48:42 29
9. Dubovica 21 7 6 8 38:36 27
10. Kojatice 20 8 3 9 28:34 27
11. Nemcovce 20 6 5 9 30:47 23
12. Ch. N. Ves 22 6 3 13 26:49 21
13. Ražňany 20 5 5 10 27:39 20
14. Miklušovce 21 5 4 12 26:60 19
15. Haniska 20 4 3 13 25:49 15
16. Janov 21 2 8 11 32:58 14

II. trieda dospelí 19. kolo: Široké - Žehňa 1:2, Ostrovany - Brezovica 5:0, Poloma - Jakubovany 2:1, Lipníky - Lipany B 3:2, Drienov - Sedlice 4:0, Žipov - Kapušany 1:1, Jarovnice - Š. Sokolovce 2:5.

1. Žehňa 18 15 2 1 57:20 47
2. Lipany B 18 13 0 5 50:25 39
3. Š. Sokolovce 17 11 2 4 33:13 35
4. Žipov 17 9 4 4 38:20 31
5. Kapušany 18 9 3 6 28:29 30
6. Drienov 17 9 2 6 51:32 29
7. Lipníky 17 8 4 5 29:21 28
8. Poloma 18 8 2 8 31:40 26
9. Sedlice 17 6 3 8 25:34 21
10. Brezovica 17 4 2 11 18:39 14
11. Ostrovany 17 4 2 11 24:47 14
12. Jakubovany 17 3 4 10 30:39 13
13. Široké 17 3 2 12 28:40 11
14. Jarovnice 17 2 2 13 21:64 8
III. A trieda dospelí 16. kolo: Chmeľov - Lemešany 1:3, Rokycany - Ľubotice B 0:7, Tulčík - Ličartovce 1:0, Ruská N. Ves - Radatice 4:2, Svinia - Kokošovce 1:1.

1. Ľubotice B 14 12 0 2 59:17 36
2. Radatice 14 10 1 3 45:26 31
3. Š. Bohdanovce 13 10 0 3 43:15 30
4. Ličartovce 14 9 0 5 42:19 27
5. Tulčík 14 8 1 5 34:28 25
6. R. N. Ves 14 8 0 6 43:23 24
7. Lemešany 14 6 2 6 29:22 20
8. Dulová Ves 12 6 1 5 34:23 19
9. Kokošovce 14 5 3 6 21:33 18
10. Chmeľov 14 2 0 12 16:52 6
11. Rokycany 14 1 1 12 12:55 4
12. Svinia 13 0 1 12 10:75 1

III. B trieda dospelí 19. kolo: Krivany - Víťaz 1:2, Ovčie - Brezovička 2:4, Terňa - Krásna Lúka 3:1, Jakubova Voľa - Uzovský Šalgov 0:2, Gregorovce - Kamenica 0:3.

1. Uz. Šalgov 17 14 2 1 67:8 44
2. Kamenica 16 11 3 2 37:17 36
3. Rožkovany 15 10 1 4 48:14 31
4. Gregorovce 16 9 3 4 47:19 30
5. Terňa 17 10 0 7 39:29 30
6. Kr. Lúka 17 8 1 8 21:32 25
7. Brezovička 16 7 2 7 29:43 23
8. Krivany 15 6 3 6 33:31 21
9. Víťaz 16 6 0 10 25:49 18
10. Medzany 15 5 1 9 34:47 16
11. Jak. Vôľa 16 4 3 9 28:53 15
12. Ovčie 16 2 2 12 26:52 8
13. Hrabkov 14 0 1 13 17:57 1

I. trieda dorast 19. kolo: Hermanovce - Peč. N. Ves 3:2, Chmin. N. Ves - Rožkovany 4:2, M. Šariš - Chmiňany 2:0, Demjata - V. Šebastová 2:3, Petrovany - Dubovica 0:4, Brezovica - Šar. Dravce 2:1, Gregorovce - Kamenica 5:2.

1. Ch. N. Ves 17 13 2 2 69:21 41
2. Dubovica 17 12 0 5 38:28 36
3. Gregorovce 17 10 2 5 60:31 32
4. Chmiňany 16 9 2 5 41:27 29
5. Rožkovany 17 9 1 7 63:35 28
6. M. Šariš 17 9 1 7 49:33 28
7. Hermanovce 16 8 2 6 41:36 26
8. Brezovica 17 7 2 8 37:42 23
9. V. Šebastová 17 7 2 8 46:56 23
10. Demjata 17 6 3 8 36:37 21
11. Kamenica 17 5 4 8 33:41 19
12. Peč. N. Ves 17 5 0 12 35:78 15
13. Šar. Dravce 17 2 6 9 32:47 12
14. Petrovany 17 2 1 14 24:92 7

II. A trieda dorast 13. kolo: Miklušovce - Haniska 4:0, Nemcovce - Safi Prešov 7:4, Drienov - Ličartovce 2:0, Záborské - Žehňa 6:0.

1. Drienov 11 8 1 2 58:15 25
2. Záborské 10 8 1 1 29:11 25
3. Miklušovce 10 7 0 3 37:24 21
4. Ličartovce 10 6 1 3 45:16 19
5. Nemcovce 11 5 1 5 33:49 16
6. Žehňa 9 5 0 4 28:36 15
7. Kojatice 10 3 0 7 19:28 9
8. Safi 10 1 0 9 15:46 3
9. Haniska 11 0 2 9 10:49 2

II. B trieda dorast 13. kolo: V. Šariš - Tulčík 2:1, Záhradné - Jakubovany 0:1, Lipníky - Víťaz 1:4, Ražňany - Široké 5:2.

1. V. Šariš 10 8 1 1 32:8 25
2. Široké 10 8 0 2 38:9 24
3. Ražňany 10 6 1 3 25:14 19
4. Jakubovany 10 6 0 4 17:14 18
5. Víťaz 10 4 1 5 19:27 13
6. Záhradné 9 4 0 5 21:14 12
7. Tulčík 10 3 0 7 9:31 9
8. Uzovce 9 1 4 4 10:22 7
9. Lipníky 10 0 1 9 8:40 1

I. trieda žiaci 19. kolo: Sedlice - Brezovica 0:8, M. Šariš - Pušovce 9:0, Chmin. N. Ves - Dulová Ves 2:0, Šar. Michaľany - Hermanovce 1:2, Fintice - Kapušany 1:0, Peč. N. Ves - Víťaz 0:1.

1. Ch. N. Ves 17 14 3 0 54:10 45
2. M. Šariš 17 14 1 2 84:16 43
3. Brezovica 17 13 2 2 85:14 41
4. Š. Michaľany 17 13 1 3 95:12 40
5. Hermanovce 17 9 2 6 45:32 29
6. Dulová Ves 17 9 1 7 68:25 28
7. Kapušany 17 9 1 7 48:41 28
8. Peč. N. Ves 17 8 0 9 45:46 24
9. Fintice 17 5 3 9 23:47 18
10. Sedlice 17 5 1 11 19:68 16
11. Víťaz 17 3 3 11 20:71 12
12. Dubovica 16 3 2 11 36:50 11
13. Pušovce 17 1 1 15 15:81 4
14. Župčany 16 1 1 14 11:135 4

II. A trieda žiaci 13. kolo: Drienov - V.Šebastová 3:0, Chmeľov - Kendice 0:8, Famt Prešov - Záborské 4:0, Petrovany - Safi Prešov 1:1.

1. Petrovany 13 11 1 1 50:11 34
2. Drienov 12 10 0 2 36:15 30
3. Kendice 12 9 0 3 66:21 27
4. Chmeľov 13 7 1 5 52:35 22
5. Famt 12 7 1 4 41:26 22
6. Záborské 11 5 0 6 36:23 15
7. Safi 12 3 1 8 21:43 10
8. Kokošovce 11 3 0 8 19:32 9
9. Lemešany 11 2 0 9 26:59 6
10. V. Šebastová 11 0 0 11 1:83 0

II. B trieda žiaci 14. kolo: Radatice - Janov 1:7, Žipov - Miklušovce 1:4.

1. Janov 10 9 1 0 76:12 28
2. Miklušovce 10 7 0 3 65:29 21
3. Rokycany 9 5 1 3 49:27 16
4. Radatice 11 2 1 8 20:91 7
5. Žipov 10 0 1 9 11:62 1

II. C trieda žiaci 13. kolo: Jarovnice - Medzany 7:2, Široké - Hrabkov odložené, Chmiňany - Kojatice 1:4, Ražňany - Fričovce 5:0, Lipovce - Uzovský Šalgov 2:0.

1. Široké 10 8 1 1 85:7 25
2. Lipovce 11 7 3 1 44:9 24
3. Ražňany 11 7 2 2 24:12 23
4. Medzany 11 7 2 2 27:17 23
5. Uz. Šalgov 12 6 1 5 27:27 19
6. Hrabkov 10 5 0 5 33:17 15
7. Chmiňany 12 4 0 8 22:35 12
8. Jarovnice 12 4 0 8 33:63 12
9. Kojatice 11 2 1 8 13:61 7
10. Fričovce 12 1 0 11 18:78 3

II. D trieda žiaci 13. kolo: Tulčík - Š. Sokolovce 0:3, Terňa - Jakubovany 9:0, Záhradné - Ostrovany 0:4, Uzovce - Demjata 4:0, V. Šariš - Gregorovce 3:0.

1. V. Šariš 12 10 1 1 41:10 31
2. Uzovce 12 9 1 2 80:23 28
3. Ostrovany 12 9 1 2 74:23 28
4. Gregorovce 12 7 2 3 40:31 23
5. Š. Sokolovce 12 6 4 2 58:26 22
6. Terňa 12 5 1 6 50:38 16
7. Záhradné 11 3 2 6 35:31 11
8. Tulčík 12 2 0 10 24:55 6
9. Demjata 12 2 0 10 13:71 6
10. Jakubovany 11 0 0 11 4:111 0

II. E trieda žiaci 14. kolo: Rožkovany - Torysa 0:2, Šar. Dravce - Krivany 5:0, Poloma - Kamenica 8:0.

1. Poloma 12 12 0 0 74:4 36
2. Torysa 13 9 1 3 37:17 28
3. Š. Dravce 12 8 1 3 39:17 25
4. Rožkovany 13 4 1 8 15:33 13
5. Kamenica 13 1 3 9 7:45 6
6. Krivany 13 1 0 12 9:65 3

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.