Sobota, 19. júna, 2021Meniny má Alfréd

Demitra s gólom a asistenciou, Sekeráš opäť úspešný

TASR|28. mar 2004 o 09:18

New York 28. marca (TASR) - Zámorská hokejová NHL pokračovala v noci na nedeľu dvanástimi stretnutiami. Zo slovenskej enklávy sa najviac darilo útočníkovi ...

New York 28. marca (TASR) - Zámorská hokejová NHL pokračovala v noci na nedeľu dvanástimi stretnutiami. Zo slovenskej enklávy sa najviac darilo útočníkovi St. Louis Blues Pavlovi Demitrovi, ktorý zaznamenal jeden gól a jednu asistenciu a prispel tak podstatnou mierou k dôležitému víťazstvu svojho tímu na domácom ľade s Chicagom 4:3 po predĺžení. Ďalší štyria Slováci mali po jednej asistencii, pričom sa znova presadil aj skúsený obranca Dallasu Ľubomír Sekeráš. Až v siedmich stretnutiach sa predlžovalo, v dvoch ale zostal rovnaký výsledok aj po uplynutí nadstaveného času.

Výsledky:

Philadelphia - NY Rangers 1:3 (za hostí Balej 0+1), Detroit - Colorado 2:0, St. Louis - Chicago 4:3 po predĺžení (za domácich Demitra 1+1), Calgary - Los Angeles 3:2 po predĺžení, Boston - Montreal 3:2 po predĺžení, NY Islanders - Carolina 2:3, Toronto - Ottawa 2:2, Florida - Atlanta 0:3, Tampa Bay - Washington 4:1 (za hostí Tvrdoň 0+1), Pittsburgh - Buffalo 2:2 (za domácich Štrbák 0+1), Nashville - Columbus 2:3 po predĺžení, Vancouver - Dallas 3:2 po predĺžení (za hostí Sekeráš 0+1)