Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Delta i Cassovia dnes doma

Sportnet|Publikované 4. okt 2002 o 22:00

Košice - Basketbalová liga žien pokračuje dnes stretnutiami 2. kola. Košickí fanúšikovia podkošového športu dnes môžu absolvovať takmer štvorhodinový

basketbalový maratón, keďže oba košické kolektívy sa predstavia doma.

O 16. hodine privíta v telocvični na SOU železničnom na Palackého ulici CBK Cassovia nováčika súťaže ŽBK DOVE Poprad. Cassovia utrpela v úvodnom kole debakel v Ružomberku, kým Popradčanky zanechali napriek prehre na Slovane solídny dojem. Pre oba kolektívy bude dnešný zápas veľmi dôležitý, pretože sa predpokladá, že oba celky sa budú pohybovať v spodnej časti tabuľky.

O dve hodiny neskôr, o osemnástej nastúpia v starej športovej hale na súboj proti bratislavskému Slovanu Jopa hráčky Delta V.O.D.S. Delťáčky v príprave celok z hlavného mesta vysoko zdolali, navyše Bratislavčankám sa v 1. kole proti Popradu herne príliš nedarilo, ale každý zápas je iný, a tak sa Košičanky budú musieť mať na pozore. Slovan totiž patrí už tradične k ambicióznym celkom.

Program 2. kola I. ligy žien: CBK Cassovia Košice - ŽBK Poprad (16. hod.), Delta V.O.D.S. Košice - Slovan Jopa Bratislava (18. hod.), AGM Cogen B.Bystrica - UMB B.Bystrica (17.30). Stretnutie Istrobanka - Ružomberok predohrali vo štvrtok.

Program 4. kola I. ligy mužov: Prievidza - Žilina, Handlová - Svit, Pezinok - Inter, Nitra - Levice, Lučenec - Komárno.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.