Utorok, 15. júna, 2021Meniny má Vít

Deisler oslávil návrat zo sanatória gólom za rezervu Bayernu

TASR|9. apr 2004 o 18:11

Mníchov 9. apríla (TASR) - Stredopoliar mníchovského Bayernu Sebastian Deisler sa po päťmesačnej absencii prezentoval vo štvrtkovom zápase rezervného ...

Mníchov 9. apríla (TASR) - Stredopoliar mníchovského Bayernu Sebastian Deisler sa po päťmesačnej absencii prezentoval vo štvrtkovom zápase rezervného tímu Bayernu Mníchov proti Offenbachu Kickers nádherným gólom z priameho kopu. Bývalý nemecký reprezentant sa len nedávno vrátil z liečebného pobytu v sanatóriu Maxa Plancka, kde sa liečil z traumy zapríčinenej depresívnymi stavmi.

Pre 24-ročného stredopoliara to bol po piatich mesiacoch vôbec prvý súťažný zápas. Proti Offenbachu Kickers, ktorý je účastníkom tretej nemeckej ligy, sa Deisler prezentoval gólom, ktorým pečatil víťazstvo svojho tímu 3:1. "Sebastian je už zdravý. Sme nesmierne šťastní, že sme mu vrátili pohodu do života. Pokiaľ dostane šancu v základnej zostave Bayernu Mníchov, tak je reálny predpoklad, že si vybojuje i miestenku v národnom tíme Nemecka na EURO 2004 v Portugalsku," povedal riaditeľ sanatória Maxa Plancka Florian Holsbör.

Súvisiace články