Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Defilé najlepších treťoligistov dnes v Michalovciach

Sportnet|Publikované 18. jún 2009 o 22:00

Hviezdou kultúrneho programu Drišľak, moderátorom Karol Polák. Ocenených čakajú prekvapenia.

MICHALOVCE. Metropola Zemplína sa dnes súčasne stane hlavným mestom východoslovenského futbalu. V michalovskom hoteli Stadio totiž dnes podvečer vyhlásia Jedenástku tretej ligy ročníka 2008/2009.

V Michalovciach sa táto akcia koná vôbec po prvýkrát, hlavný organizátor podujatia Štefan Czetö vysvetlil, prečo padla voľba práve na toto zemplínske mesto. "Už počas nedávneho finále pohára VsFZ, ktoré sa konalo na miestnom štadióne MFK Zemplín, sme sa presvedčili, že sme v neďalekom a novučičkom hoteli Stadio našli výborné podmienky pre uskutočnenie akcie takéhoto rangu. Doposiaľ defilé najlepších treťoligistov takpovediac kolovalo po rôznych mestách nášho regiónu, ale teraz by sme chceli dejisko ustáliť. Michalovce sa javia ako vhodná voľba, na čom sme sa zhodli na výkonnom výbore VsFZ, tejto myšlienke sú naklonení aj predseda VsFZ Jozef Kriš a primátor Michaloviec Viliam Zahorčák," povedal Štefan Czetö.

Na vyhlásenie Jedenástky ročníka je pozvaných takmer 150 hostí a tí sa môžu tešiť na vskutku zaujímavé predstavenie. "Nad kultúrnym programom prevzal záštitu Košický samosprávny kraj a jeho hlavným hosťom bude skupina Drišľak. Moderátorom podujatia bude populárny Karol Polák. Samotní futbalisti sa môžu tešiť na dresy so svojimi menovkami od spoločnosti Atak, ktoré im ostanú na pamiatku. Taktiež je pre každého z ocenených prichystané prekvapenie. Pripravili sme tiež špeciálny videošot, ktorý budeme premietať na videoprojekcii. Súčasne oceníme zlatým odznakom SFZ nestora michalovského futbalu Alexandra Bugalu a taktiež sa poďakujeme za dlhoročnú úspešnú reprezentáciu na domácej i medzinárodnej scéne rozhodcovi FIFA Richardovi Havrillovi," dodal Š. Czetö.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.