Utorok, 22. júna, 2021Meniny má Paulína

Davisov pohár - I. skupina

SITA|9. apr 2006 o 21:38

BRATISLAVA 9. apríla (SITA) - Priebežný súhrn výsledkov I. skupiny jednotlivých zón Davisovho pohára v tenise:


Euroafrická zóna

Taliansko - Luxembursko 5:0

Filippo Volandri - Gilles Kremer 6:2, 6:1, 6:2

Andreas Seppi - Laurent Bram 6:2, 6:1, 6:3

Daniele Bracciali, Giorgio Galimberti - Laurent Bram, Gilles Kremer 6:3, 6:2, 6:4

Filippo Volandri - Laurent Bram 6:3, 6:1

Giorgio Galimberti - Gilles Kremer 6:1, 6:3


Maroko - Česko 0:5

Mounir El Aaraj - Tomáš Zíb 6:2, 1:6, 5:7, 4:6

Mehdi Tahiri - Tomáš Berdych 3:6, 1:6, 2:6

Talal Ouahabi, Mehdi Ziadi - Tomáš Berdych, Lukáš Dlouhý 3:6, 2:6, 3:6

Mehdi Ziadi - Lukáš Dlouhý 2:6, 1:6

Mehdi Tahiri - Tomáš Zíb 4:6, 5:7


Ukrajina - Belgicko 1:4

Orest Tereščuk - Olivier Rochus 3:6, 1:6, 2:6

Sergej Stachovskij - Kristof Vliegen 3:6, 3:6, 6:7 (5)

Sergej Bubka, Sergej Stachovskij - Olivier Rochus, Kristof Vliegen 6:7 (3), 3:6, 2:6

Sergej Stachovskij - Gilles Elseneer 3:6, 6:7 (2)

Sergej Bubka - Stefan Wauters 7:6 (5), 3:6, 7:6 (8)


Veľká Británia - Srbsko a Čierna Hora 2:3

Greg Rusedski - Janko Tipsarevič 6:3, 6:7 (2), 7:5, 7:5

Arvind Parmar - Novak Djokovič 3:6, 2:6, 5:7

Andy Murray, Greg Rusedski - Ilja Bozoljac, Nenad Zimonjič 3:6, 6:3, 3:6, 4:6

Greg Rusedski - Novak Djokovič 3:6, 6:4, 3:6, 6:7 (6)

Arvind Parmar - Ilja Bozoljac 7:5, 6:4


Ázijskooceánska zóna

Thajsko - Japonsko 3:2

Paradorn Srichaphan - Gouiči Motomura 6:4, 7:6 (4), 6:1

Danai Udomchoke - Go Soeda 7:5, 3:6, 6:7 (4), 6:4, 6:3

Sonchat Ratiwatana, Sanchai Ratiwatana - Satoši Iwabuči, Tošihide Macui

6:4, 6:3, 4:6, 6:2

Sanchai Ratiwatana - Tošihide Macui 3:6, 4:6

Sonchat Ratiwatana - Gouiči Motomura 1:6, 1:6


Taiwan - Kórejská republika 1:4

Ti Čen - Hjung-taik Lee 1:6, 4:6, 6:7 (3)

Jeu-cuo Wang - Woong-Sun Jun 3:6, 7:5, 6:2, 6:2

Jeu-cuo Wang, Ču-huan Ji - Hee-seok Čung, Hjung-taik Lee 3:6, 1:6 skreč taiwanskej dvojice

Jeu-cuo Wang - Hjung-taik Lee 6:2, 6:7 (7), 6:7 (2), 0:6

Ču-huan Ji - Woong-sun Jun 7:6 (4), 6:7 (2), 5:7


Americká zóna

Ekvádor - Brazília 0:3 po štvorhre

Giovanni Lapentti - Flavio Saretta 6:7 (4), 4:6 skreč G. Lapenttiho

Nicolas Lapentti - Ricardo Mello 7:5, 4:6, 4:6, 7:5, 4:6

Carlos Avellan, Nicolas Lapentti - Marcos Daniel, Andre Sá 6:7, 2:6, 3:6


Mexiko - Kanada 2:1 po štvorhre

Miguel Gallardo-Valles - Frank Dancevic 7:6 (4), 6:2, 4:6, 6:3

Santiago Gonzalez - Robert Steckley 6:3, 3:6, 6:2, 6:2

Bruno Echagaray, Santiago Gonzalez - Frank Dancevic, Daniel Nestor 7:5, 3:6, 6:7 (4), 6:7 (4)


Súvisiace články