Štvrtok, 4. marec, 2021Meniny má Kazimír

Davis Cup: V sobotu bez rozhodnutia o postupujúcom

SITA|Publikované 10. feb 2007 o 19:13

BRATISLAVA 10. februára (SITA) - Súhrn stavov stretnutí 1. kola svetovej skupiny Davisovho pohára 2007 tenisových mužských reprezentačných tímov po sobotňajších štvorhrách:


LA SERENA (antuka vonku v Campus Deportivo Universidad del Mar)

Čile - Rusko 1:2

piatok:

Nicolas Massú - Marat Safin 3:6, 2:6, 2:6

Fernando González - Igor Andrejev 6:4, 4:6, 3:6, 2:6

sobota:

Fernando González, Nicolas Massú - Igor Andrejev, Marat Safin 7:6 (3), 6:3, 6:4



CLERMONT-FERRAND (tvrdý povrch Taraflex v hale Zenith - Grand Halle d´Auvergne)

Francúzsko - Rumunsko 2:1

piatok:

Richard Gasquet - Victor Hanescu 7:5, 6:2, 6:2

Sébastien Grosjean - Andrei Pavel 4:6, 5:7, 6:3, 6:1, 6:2

sobota:

Arnaud Clément, Michael Llodra - Florin Mergea, Horia Tecau 6:3, 5:7, 5:7, 7:6 (3), 9:11


KREFELD (tvrdý povrch Rebound Ace v hale KönigPalast)


Nemecko - Chorvátsko 2:1

piatok:

Tommy Haas - Mario Ančič 2:6, 6:4, 6:4, 6:4

Benjamin Becker - Ivan Ljubičič 7:6 (4), 4:6, 2:6, 3:6

sobota:

Michael Kohlmann, Alexander Waske - Mario Ančič, Ivan Ljubičič 6:4, 6:2, 7:6 (5)



LIEGE (antuka v hale Country Hall du Sart-Tilman)

Belgicko - Austrália 2:1

piatok:

Kristof Vliegen - Lleyton Hewitt 4:6, 6:4, 3:6, 6:3, 6:4

Olivier Rochus - Chris Guccione 3:6, 7:5, 6:2, 6:3

sobota:

Kristof Vliegen, Olivier Rochus - Paul Hanley, Lleyton Hewitt 2:6, 4:6, 2:6



OSTRAVA (antuka v hale ČEZ aréna)

Česko - USA 1:2

piatok:

Ivo Minář - Andy Roddick 4:6, 6:4, 2:6, 3:6

Tomáš Berdych - James Blake 6:1, 2:6, 7:5, 7:5

sobota:

Lukáš Dlouhý, Pavel Vízner - Bob Bryan, Mike Bryan 4:6, 4:6, 4:6



ŽENEVA (tvrdý povrch Taraflex v hale Palexpo)

Švajčiarsko - Španielsko 1:2

piatok:

Marco Chiudinelli - Fernando Verdasco 6:3, 6:4, 3:6, 7:6 (2)

Verdasco nahradil pôvodne nominovaného Rafaela Nadala, ktorý v piatok nenastúpil pre svalové zranenie.

Stéphane Bohli - David Ferrer 3:6, 2:6, 2:6

Bohli nahradil pôvodne nominovaného Stanislasa Wawrinku, ktorý si vo štvrtok večer zranil pravé koleno a bude pauzovať približne tri mesiace.

sobota:

Yves Allegro, Marco Chiudinelli - Feliciano Lopez, Fernando Verdasco 6:7 (5), 7:6 (3), 7:6 (2), 1:6, 10:12



MINSK (tvrdý povrch Taraflex v hale Futbalová manéž)

Bielorusko - Švédsko 1:2

piatok:

Vladimir Volčkov - Robin Söderling 3:6, 6:7 (3), 1:6

Max Mirnyj - Thomas Johansson 4:6, 4:6, 4:6

sobota:

Max Mirnyj, Vladimir Volčkov - Simon Aspelin, Jonas Björkman 7:5, 4:6, 7:5, 6:3



LINZ (tvrdý povrch Greenset Trophy v hale Sportarena)

Rakúsko - Argentína 1:2

piatok:

Stefan Koubek - Jose Acasuso 6:7 (6), 1:6, 4:6

Jürgen Melzer - Guillermo Caňas 6:7 (6), 2:6, 4:6

sobota:

Julian Knowle, Jürgen Melzer - Jose Acasuso, Sebastian Prieto 6:3, 6:7 (2), 6:1, 7:5


Súvisiace články