Utorok, 21. septembra, 2021Meniny má Matúš

David a Victoria Beckamoví si kúpili vlastný ostrov

TASR|21. jan 2001 o 17:52

Londýn 21. januára (TASR) - Členka britskej skupiny Spice Girls Victoria Beckhamová a jej manžel David Beckham, hráč britského futbalového klubu Manchester United sa nedávno vyjadrili, že potrebujú viac súkromia.

Práve túžba po väčšom súkromí bola vraj podľa britského Sunday People dôvodom na kúpu ich vlastného ostrova za vyše šesť miliónov libier šterlingov. Približne jeden kilometer dlhý ostrov Osea na východoanglickom pobreží pri meste Chelmsford poskytuje slávou unavenému manželskému páru ochranu pred všetečnými novinármi, fanatickými fanúšikmi a eventuálnymi únoscami.

Ostrov patrí zatiaľ pôvodnému majiteľovi, ktorý ho na predaj poskytol prostredníctvom jednej realitnej spoločnosti. V cene ostrova je zároveň zahrnutý veľkostatkársky dom so siedmymi spálňami. Prominentný pár si svoj budúci majetok už obzrel z vrtuľníku a plánuje aj ďalšiu dôkladnejšiu obhliadku autom.

Ako povedal jeden tamojší ostrovan, všetci dúfajú, že Posh a Becks budú s ostrovom spokojný. Podľa jeho slov by to bolo to najvzrušujúcejšie, čo sa v ich kraji vôbec stalo.