Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Daňovi sa v kempe Chicaga darí, v modelovom zápase dal hetrik

TASR|Publikované 20. sep 2015 o 08:16

Trojgólový vstup do kempu mu pomôže po psychickej stránke a ako tvrdí sám, ideálne ho naladí na ďalšiu tvrdú prácu.

CHICAGO. Marko Daňo sa na úvod kempu hokejistov Chicaga Blackhawks v zámorskej NHL uviedol na výbornú. V modelovanom zápase nastúpil v elitnej formácii po boku Jonathana Toewsa s Mariánom Hossom a zaznamenal hetrik.

Obhajca Stanleyho pohára odštartoval kemp až s piatimi slovenskými hokejistami. Okrem Daňa s Hossom sa v ňom nachádza aj skúsený bek Ľubomír Višňovský spoločne s ďalšími útočníkmi Tomášom Kopeckým a Radovanom Bondrom.

Daňa nesmierne potešilo zaradenie do formácie s Hossom a Toewsom. "Každým tréningom nám to ide lepšie a lepšie. Snažíme sa nájsť tú správnu chémiu. Pracovali sme tvrdo. Hrať s nimi však je na druhej strane aj veľká zábava, dnes nám to vyšlo na výbornú. Sú to skvelí hráči, veľa sa od nich môžem naučiť " uviedol v rozhovore pre klubovú televíziu Daňo.

Marko Daňo odpovedá na otázky novinárov.

Talentovaný útočník zažil perfektný večer. Trojgólový vstup do kempu mu pomôže po psychickej stránke a ako tvrdí sám, ideálne ho naladí na ďalšiu tvrdú prácu.

"Na začiatku to je vždy ťažké. Každým tréningom, každým zápasom je to pre mňa ľahšie. Síce sú to len modelované duely, no každý gól, ktorý strelím, ma posunie vyššie. Zvýši mi sebavedomie na ľade," dodal Daňo.

Autor: TASR

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.