Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Ďalšia prehra po zlom úvode

Sportnet|Publikované 30. nov 2008 o 23:00

Duel s tradičným scenárom videli včera v Poprade diváci, ktorí zavítali na súboj s Trenčínom. Domáci nezvládli úvod a po dvoch zlepených góloch zo 6.

a 7. minúty prehrávali 0:2. Aj keď v 44. minúte zásluhou obrancu Fabiana vykresali iskierku nádeje, gólom do prázdnej bránky počas power-play Popradu spečatili vojaci svoje víťazstvo.

POPRAD. O jediný presný zásah kamzíkov sa postaral spomínaný bek Štefan Fabian, ktorý je najproduktívnejším obrancom Popradu v sezóne.

"Myslím si, že dve tretiny sme boli lepším mužstvom ako Trenčín, žiaľ, nepodarilo sa nám vyhrať. Nie je to prvý zápas, čo sme hneď v úvode prehrávali 0:2. Nevieme to potom otočiť. Neviem, čím to je, že tie začiatky nám nevychádzajú podľa predstáv. Keby sme to vedeli, určite by sme hneď v úvode neprehrávali. Chýba asi väčšia koncentrácia i kus šťastia. Asi ani taktika z našej strany tam nie je dodržaná tak, ako by mala byť. Asi je tam toho viac, ťažko povedať," povzdychol si Š. Fabian.

Zajtra derby v Kežmarku

Po piatkovom víťazstve 5:1 v Bratislave prišiel ďalší tvrdý pád na zem. Zajtra sa Popradčania predstavia v susednom derby v Kežmarku. S jedným streleným gólom to na víťazstvo určite stačiť nebude.

"S jedným gólom sa nedá vyhrať takmer nikde. Keď dáme aspoň tri, väčšinou získame aspoň bod. Keďže však gólov dávame málo, máme bodov len toľko, koľko máme. Do Kežmarku ideme s tým, že určite chceme vyhrať. Dúfam, že budeme mať viac šťastia ako s Trenčínom a že vyhráme. Musíme hrať zo zabezpečenej obrany ako na Slovane, nehrnúť sa zbytočne do útoku, lebo to nám veľmi nejde," doplnil Š. Fabian.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.