Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Dakujeme SOFZ za pozvanie, prídeme aj nabudúce!

Sportnet|Publikované 27. nov 2002 o 00:00

V pondelok sa konalo zasadnutie Rady Spišského oblastného futbalového zväzu. To, že koncorocné bilancovanie je bez úcastí futbalových klubov je už

samozrejmostou. Kluby sú ticho, ved naco by sa aj trepali na futbalový zväz.

Na zasadania Rady SOFZ sme po minulé roky chodili aj my, zástupcovia tlace (ja za Spišský denník, Ivan Jetš za Spišské hlasy). Tohto roku však pozvanie neprišlo. Po tom co sa dialo na oblastných futbalových trávnikoch v roku 2002 sa ani velmi necudujem, že prítomnost tých, ktorí najviac kritizovali nedostatky na SOFZ sú pre futbalový zväz nežiadúcimi hostami.

Možno by sme z rokovania priniesli informácie, ktoré by, ako to tvrdí predseda SOFZ Jozef Kacenga, zavádzali futbalovú verejnost na Spiši.

Možno by sme sa opýtali, ktoré to vlastne tabulky sú správne. Tie naše v novinách, alebo tie, ktoré urobila ŠTK?

Možno by sme sa opýtali aj na ..... (predsedu SOFZ by sme sa nepýtali na jeho výkony v stretnutiach I. ligy v Košiciach, ale hlavne ten posledný v Dubnici).

Otázok na dianie vo futbale na Spiši je vela. Ale preco problémy rozpitvávat a natahovat po novinách? Najlepšie je, ked je ticho a každý drží hubu a krok.

Co sa dialo na Rade SOFZ sa citatelia, ale hlavne futbalové kluby nedozviete nic.

To je ten super-servis, o ktorom neustále hovoríte, pán predseda?

P.S.: V pondelok sme sa chceli podakovat (teraz vážne) sekretárovi SOFZ Júliusovi Strakovi za výbornú spoluprácu pri kompletizovaní výsledkov II. triedy a mládežníckych sútaží. Flašu, ako znak podakovania, vypijeme spolu niekedy nabudúce.

Súvisiace články