Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

D. Slavkovský bol aj napriek gólu po zápase sklamaný

Sportnet|Publikované 22. okt 2006 o 22:00

Vranov - V meraní síl medzi MFK Vranov a MFK Stará Ľubovňa sa na trávniku objavilo hneď niekoľko futbalových situácií, ktoré menili vietor v

plachtách oboch súperov zo strany na stranu. Ako prvý sa mohli výhode vo forme častejšieho držania lopty a gólu v sieti súpera, o čo sa v 32. min. postaral kapitán hostí J. Pavlišin, tešiť Ľubovňania. Ich vedenie však trvalo iba necelé dve minúty. Vranov zahrával roh a Dominik Slavkovský učebnicovou hlavičkou vyrovnal. "V prvom rade musím povedať, že to bol ideálny center od J. Hajdúcha. Keďže hráči St. Ľubovne ma nepokryli, necítil som zozadu žiadny tlak a preto som sa snažil presne namieriť. Som síce rád, že som sa gólovo presadil, ale remízu z nášho pohľadu považujem trošku za sklamanie," pridal svoj pohľad na situáciu z 34. min. D. Slavkovský.

V prvom polčase boli opticky na tom lepšie hráči St. Ľubovne, no štatisticky hrali obaja súperi vyrovnanú partiu. Po zmene strán Vranovčania spresnili a skvalitnili prechodovú fázu, z čoho začalo plynúť aj viac práce pre T. Vaška. Pri šanci D. Slavkovského pomohlo brankárovi hostí i šťastie, ale v ďalších situáciách bol už pravým mužom na pravom mieste. Keďže ani hosťom nepriniesla úspech snaha o rýchle kontry, zrodila sa remíza 1:1. "Myslím si, že v zakončení nám chýbalo trošku viac pokoja a aj šťastia. Boli to všetko naozaj vyložené šance a preto je škoda, že sme sa ešte raz gólovo nedokázali presadiť. Mňa mrzí najmä situácia zo 75. min., kedy poslal loptu pred bránu M. Gadžo. T. Vaško loptu nestiahol a mne chýbali iba milimetre, aby som poslal loptu do siete. Na počet šancí sme síce vyhrali, ale chýbali nám góly. Z posledných troch zápasov sme si dali za cieľ získať minimálne šesť bodov, uvidíme teda ako sa nám to podarí splniť," dodal D. Slavkovský.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.