Pondelok, 21. júna, 2021Meniny má Alojz

D-skupina - Nemecko - Holandsko - hlasy - 2

SITA|15. jún 2004 o 23:05

PORTO 15. júna (SITA) - Hlasy trénerov a hráčov po zápase D-skupiny ME vo futbale Nemecko - Holandsko (1:1):


Rudi Völler (tréner Nemecka): "Bolo to dramatické stretnutie. V čase, keď sme viedli 1:0, mali sme dať ešte jeden gól. Žiaľ, nepodarilo sa nám to. Bod je dobrý. Turnaj sa však len začína. Zatiaľ sme nič neprehrali, ale ani nič nevyhrali."


Ruud van Nisterlrooy (útočník Holandska): "Bod sme si zaslúžili, počas celých 90 minút sme hrali naplno a dreli sme. Keď hráte proti Nemecku, je to náročné stretnutie. Dnes to nebolo inak. Museli sme tvrdo bojovať."


Dietmar Hamann (stredopoliar Nemecka): "Holanďanov sme dostali tam, kde sme chceli. Myslím, že je to spravodlivý výsledok, ale podľa môjho názoru sme mohli aj vyhrať. Boli sme lepší, v niektorých momentoch nám chýbalo šťastie."


Oliver Kahn (brankár Nemecka): “Bol to náš najlepší zápas za posledné obdobie. Takúto úroveň však musíme udržať celých deväťdesiat minút. Holanďania mali v závere priveľký tlak, ktorý vyústil do gólu. Je to veľmi ťažká skupina. Až do poslednej minúty bude situácia otvorená.


Torsten Frings (stredopoliar a strelec nemeckého gólu): “Obstáli sme veľmi dobre. Holanďania si vypracovali len jednu šancu, pri ktorej sme my zaspali. Útočník akým je van Nistelrooy potrebuje práve takúto príležitosť. Som šťastný, že sa mi znova podarilo skórovať."

Súvisiace články