Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Crosby je najproduktívnejším hráčom NHL, Hossu dobieha Pánik s Tatarom

Sidney Crosby. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|Publikované 20. mar 2017 o 09:28

Hokejista Pittsburghu má rovnaký počet bodov ako Connor McDavid.

NEW YORK. Sidney Crosby hrajúci za Pittsburgh Penguins je najproduktívnejším hráčom NHL k 20. marcu 2017. Okrem toho kraľuje aj ligovým kanonierom.

Najlepším Slovákom je Marián Hossa z Chicaga, ktorého ale dobiehajú jeho spoluhráč Richard Pánik a Tomáš Tatar z Detroitu.

Individuálne štatistiky NHL k 20. marcu 2017:

Por.MenoKlubZápasyGólyAsistencieBody
1.Sidney CrosbyPittsburgh65404080
2.Connor McDavidEdmonton71255580
3.Brad MarchandBoston71374279
4.Patrick KaneChicago72324779
5.Nicklas BäckströmWashington71215475
6.Jevgenij MalkinPittsburgh62333972
7.Nikita KučerovTampa Bay63333871
8.Mark ScheifeleWinnipeg69284371
9.Brent BurnsSan Jose71274370
10.Tyler SeguinDallas71244468
130.Marián HossaChicago64221739
140.Tomáš TatarDetroit70201838
141.Richard PánikChicago72191938

Najlepší strelci NHL k 20. marcu 2017:

1.Sidney CrosbyPittsburgh40 gólov
2.Brad MarchandBoston37 gólov
3.Vladimir TarasenkoSt. Louis34 gólov
4.Jevgenij MalkinPittsburgh33 gólov
.Nikita KučerovTampa Bay33 gólov
.Patrik LaineWinnipeg33 gólov
.Max PaciorettyMontreal33 gólov
.Cam AtkinsonColumbus33 gólov
45.Marián HossaChicago22 gólov
61.Tomáš TatarDetroit20 gólov
76.Richard PánikChicago19 gólov

Štatistiky Slovákov v NHL k 20. marcu 2017:

Por.MenoKlubZápasyGólyAsist.Body+/-Strely na bránuTr. min.
1.Marián HossaChicago64221739+71478
2.Tomáš TatarDetroit70201838-914322
3.Richard PánikChicago72191938+1313639
4.Andrej SekeraEdmonton6972330+711018
5.Zdeno CháraBoston6471623+1911451
6.Marián GáboríkLos Angeles489918-611218
7.Marko DaňoWinnipeg364711+14210
8.Martin MarinčinToronto25167+32216
9.Peter CehlárikBoston11022080
10.Marek HrivíkNY Rangers16022-3152
11.Tomáš JurčoDetroit/Chicago24000-9234
Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.