Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Čontofalský si robí obraz o hráčoch

Sportnet|Publikované 13. aug 2012 o 22:00

Prvoligoví hokejisti HC Prešov 07 odohrali prvý prípravný zápas v závere minulého týždňa so Spišskou Novou Vsou. Šarišania podľahli Spišiakom 1:3.PREŠOV. Východniarske hokejové derby malo všetky znaky štartu zápasovej prípravnej série.

„Postupne si robím obraz o hráčoch, lebo niektorých poznám iba podľa mena,“ vyrukoval s dosť prekvapujúcim konštatovaním tréner HC Prešov 07 Jozef Čontofalský.

„Skúšame teda a skúšať budeme aj v najbližších dňoch. Tento týždeň otestujeme nejakých hráčov z Trenčína, Žiliny, rozrobených však máme i ďalších zo Zvolena. Žiaľ, nateraz nevychádza všetko podľa mojich predstáv. Jedna z čerstvých posíl, Vladimír Sabol sa zranil. Aj ďalší z novicov, obranca Martin Baron z Trenčína, má zdravotné problémy. Pred nami je ale ešte deväť prípravných stretnutí. V nich určite dostanú šancu ďalší hokejisti. Slovenskí reprezentanti do 18 rokov, obranca Stanislav Tomko aj útočník Kristián Horváth z prešovskej juniorky sú síce na hosťovaní v Košiciach. Ide však o našich odchovancov, ktorým chceme dať priestor, rovnako ako nádejným hráčom z iných klubov.“

Dnes by mali hokejisti HC Prešov 07 nastúpiť na svoj druhý prípravný zápas na ľade Bardejova.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.