Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Cohenová chce zaútočiť na Oscara

Sportnet|Publikované 7. mar 2006 o 23:00

LOS ANGELES - Strieborná medailistka zo Zimných olympijských hier v Turíne v krasokorčuľovaní Sasha Cohenová sa chystá zaútočiť na filmového Oscara. Cohenová by sa rada presadila v niektorom z hollywoodskych filmov. Dvadsaťjedenročná útla brunetka bola ..

LOS ANGELES - Strieborná medailistka zo Zimných olympijských hier v Turíne v krasokorčuľovaní Sasha Cohenová sa chystá zaútočiť na filmového Oscara. Cohenová by sa rada presadila v niektorom z hollywoodskych filmov. Dvadsaťjedenročná útla brunetka bola počas nedeľňajšieho udeľovania Oscarov v Los Angeles špeciálnou korešpondentkou bulvárnej televíznej šou "Inside Edition" a následne sa zúčastnila aj na niekoľkých párty.

Herec Ben Stiller ju uviedol na večierok magazínu Vanity Fair a povedal jej o svojom ďalšom projekte - komédii z krasokorčuliarskeho prostredia. "Chcela by som sa na tom podieľať. Dúfam, že budem pri tom šťastná. Krasokorčuľovanie sa dá porovnať s umeleckým i komediálnym svetom. Majú veľa spoločných vlastností," povedala Cohenová. (sita)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.