Štvrtok, 4. marec, 2021Meniny má Kazimír

Clijstersová sa nevracia, zdôrazňuje jej hovorca

SITA|Publikované 13. jún 2008 o 15:26

BRUSEL 13. júna (SITA) - Hovorca belgickej tenistky Kim Clijstersovej Jeroen Jaspers vyhlásil, že mediálne chýry o údajnom črtajúcom sa pokračovaní kariéry niekdajšej jednotky svetového rebríčka sú "úplne ...

BRUSEL 13. júna (SITA) - Hovorca belgickej tenistky Kim Clijstersovej Jeroen Jaspers vyhlásil, že mediálne chýry o údajnom črtajúcom sa pokračovaní kariéry niekdajšej jednotky svetového rebríčka sú "úplne nepodložené". Zástupca dvojnásobnej singlovej majsterky sveta WTA Tour pripustil, že jeho klientka niekedy v budúcnosti možno absolvuje nejaké exhibičné stretnutia, ale nie je to vraj na programe dňa: "Kolujú rôzne šumy, s ktorými chceme urobiť krátky a jasný proces. Ak bude v súvislosti s Kim nové niečo dôležité, všetci sa to dozvedia obvyklými priamymi cestami."

Od 6. júna 25-ročná Clijstersová ukončila svoju kariéru vlani 6. mája, v júli sa vydala a 27. februára 2008 sa jej v manželstve s americkým basketbalistom Brianom Lynchom narodila v Tongerene dcérka Jada Ellie. Držiteľka 34 singlových titulov, z nich jedného grandslamového (US Open 2005), mala tajne trénovať v rodnej krajine a čoskoro oznámiť comeback.


Súvisiace články