Streda, 14. apríla, 2021Meniny má Justina

Clijstersová príde späť s deťmi

26. jan 2007 o 00:00

Belgičanka Kim Clijstersová sa chce do hľadiska v austrálskom Melbourne vrátiť aj s rodinou. „Podať všetkým ruky, vypýtať si emailové adresy a poďakovať za krásne chvíle,“ tvrdí porazená semifinalistka.

Nebýva zvykom, aby dali po zápase slovo na ploche porazenej tenistke. Prvýkrát urobili výnimku vlani na US Open, keď sa lúčil Andre Agassi.

Teraz zopakovali to isté Austrálčania po včerajšom semifinále Australian Open v Melbourne.

S Arénou Roda Lavera sa lúčila ,,Aussie “ Kim Clijstersová. Belgická tenistka divákom do mikrofónu odkázala: ,,Neplačte, určite sa sem vrátim. Hrať nie, ale natoľko ľúbim tenis a túto krajinu, že sem raz prídem na dovolenku s deťmi a budeme sedieť v hľadisku.

Zajtra neletím, nedokážem tak rýchlo odísť. Vrátim sa do areálu podať všetkým ruky, vypýtať si telefónne čísla a emailové adresy a poďakovať sa za krásne chvíle. Škoda, že som dnes nevyhrala, nešlo mi to, narazila som na silnejšiu.“

Víťazka semifinálového duelu Ruska Maria Šarapovová bola stručná. ,,Bol to môj najlepší výkon na turnaji. Na prvé melbournské finále sa teším. Bude iné ako wimbledonské, teraz som favoritkou ja, ale pozor - 81. miesto nezodpovedá kvalitám Sereny Williamsovej.“

Súvisiace články