Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Cieľom vyhnúť sa baráži

Sportnet|Publikované 3. sep 2008 o 22:00

TOMÁŠ TÓTH, tomas.tothkorzar.skMinuloročnému extraligovému nováčikovi SkiParku MHK Kežmarok v uplynulej sezóne len o kúsok unikla účasť v play-off,

TOMÁŠ TÓTH, tomas.tothkorzar.sk

Minuloročnému extraligovému nováčikovi SkiParku MHK Kežmarok v uplynulej sezóne len o kúsok unikla účasť v play-off, keď zverenci vtedajších trénerov Miroslava Ihnačáka a Jána Vodilu obsadili konečné deviate miesto. Do svojej druhej sezóny medzi elitou vstupujú Podtatranci s novou dvojicou kormidelníkov Vladimírom Klingom a Jergušom Bačom.

Na poste prezidenta klubu ostal Miroslav Hrobák. Ten však podľa vlastných slov nie je kompetentný vyjadrovať sa k otázkam rozpočtu ani cieľov klubu pred novou sezónou, a tak sme oslovili akcionára a zároveň i primátora mesta Kežmarok Igora Šajtlavu.

Aj s Bartečkom

"Do novej extraligovej sezóny vstupujeme s omladeným a obmeneným kádrom. Je v ňom viacero našich mladých odchovancov, ale aj niekoľko ostrieľaných hokejistov. Verím, že skĺbenie mladíckej dravosti a skúsenosti nám prinesie úspech. Prvoradým cieľom je vyhnúť sa baráži, teda aby sme nemuseli hrať o záchranu v extralige. Sme radi, že približne v úvodných 15 zápasoch nám pomôže aj náš odchovanec Ľuboš Bartečko. Rozpočet klubu na sezónu je približne 30 miliónov korún," informoval nás I. Šajtlava.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.