Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Cibulková v pondelok s Dementievovou po 2.30 h SEČ

SITA|Publikované 25. jan 2009 o 08:04

Slovenská tenistka Dominika Cibulková nastúpi na svoje stretnutie s Ruskou Jelenou Dementievovou v osemfinálovom 4. kole dvojhry žien.

MELBOURNE - Slovenská tenistka Dominika Cibulková nastúpi na svoje stretnutie s Ruskou Jelenou Dementievovou v osemfinálovom 4. kole dvojhry žien na úvodnom grandslamovom turnaji sezóny Australian Open v Melbourne v pondelok približne po 2.30 h SEČ. Pôjde o druhý zápas programu v Aréne Hisense.

Daniela Hantuchová a Japonka Ai Sugijamová sa v pondelok predstavia v osemfinále štvorhry žien proti Maďarke Ágnes Szávayovej a Ruske Jelene Vesninovej o 1.10 h SEČ v Aréne Margaret Courtovej a juniorka Zuzana Luknárová po boku Fatimy Al Nabhaniovej z Ománu v 1. kole štvorhry dievčat.

Pondelňajšie zápasy slovenských tenistov na Australian Open v Melbourne:

Dvojhra žien - 4. kolo (osemfinále):

Dominika Cibulková (18-SR) - Jelena Dementievová (4-Rus.) - druhý zápas v Aréne Hisense (začiatok približne po 2.30 h SEČ)

Štvorhra žien - 3. kolo (osemfinále):

Daniela Hantuchová, Ai Sugijamová (9-SR/Jap.) - Ágnes Szávayová, Jelena Vesninová (Maď./Rus.) - prvý zápas v Aréne Margaret Courtovej (začiatok o 1.10 h SEČ)

Štvorhra dievčat - 1. kolo:

Fatima Al Nabhaniová, Zuzana Luknárová (Omán/SR) - Anna Orliková, Laura Robsonová (5-Biel./V. Brit.) - štvrtý zápas na dvorci č. 18 (začiatok približne po 4.00 h SEČ)

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.