Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Cibulková na Dementievovú mala, už sa to musí zlomiť

SITA|Publikované 31. mar 2008 o 15:25

MIAMI 31. marca (SITA) - Hlas slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej pre agentúru SITA po nedeľňajšej prehre 0:6, 7:6 (1), 4:6 s Ruskou Jelenou Dementievovou v stretnutí 3. kola dvojhry na turnaji WTA Tour Sony Ericsson Open v Miami:

Hlas:

Dominika Cibulková: "Na začiatku som bola tuhá z toho predchádzajúceho zápasu proti Talianke Francesce Schiavoneovej. Nefungoval mi tajming úderov a pociťovala som únavu. Navyše, Dementievová v prvom sete v podstate skoro vôbec nekazila - akoby som hrala proti stene. Až v druhej časti som sa dostala do tempa. Rozohrala som sa a Rusku zatlačila. V treťom sete sa to možno lámalo už pri mojom nepremenenom brejkbale hneď v úvodnom geme. Neskôr som sa po vyrovnaní z 2:4 na 4:4 trošku opustila. Už mi ubúdali fyzické sily. Celkovo to bol naozaj veľmi ťažký a zároveň dobrý zápas. Nemôžem povedať, že by som bola nejako prehnane sklamaná, hoci v určitom ohľade, samozrejme, áno. Veľmi ma mrzí, že som napokon tesne prehrala, pretože som mohla Dementievovú zdolať. Mala som na ňu a obrazne som ju už aj mala. Dala som do toho všetko. Išla som naplno, a predsa z toho napokon je ďalšia trojsetová prehra proti špičkovej hráčke. Už sa to musí zlomiť. Dúfam, že čoskoro začnem tenistky takýchto kvalít porážať."