Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

CHVÁLIME - Vypadli, hoci nedostali ani gól!

Sportnet|Publikované 25. okt 2006 o 22:00

Spišská Nová Ves Veľmi dobre sa to počúvalo v utorok večer v športovej relácii na TA3 Spišiaci sa takmer znova postarali o najväčšie prekvapenie v

pohári. Nitra vyhrala s pomocou všetkých svätých! Na zápas tretieho kola cestovali vo výbornej forme hrajúci Novovešťania pod Zobor. Po víťazstvách nad Lučencom, majstrom z Ružomberka už nebola Spišská Nová Ves nejakým neznámym súperom. V druholigovej tabuľke je nováčik na druhom mieste, čo tiež pridáva na rešpekte. Na sobotňajší majstrovský zápas proti Žiaru nad Hronom sa bol pozrieť aj pozorovateľ z Nitry a nestačil si písať poznámky do bloku. Ešte aj Vlado Michalko mu musel prispieť papiermi, aby mal na čo písať. Z televíznoch šotov zo stretnutia bolo vidieť, že Spišiaci mali aj poriadny kusisko šťastia (žrď, tri obrovské šance Nitranov z pozícii, v ktorých je skôr umením nedať). Lenže odvážnemu šťastie praje!

Hneď po stretnutí sme telefonicky hovorili s predsedom klubu Vladimírom Filinským. V jeho hlase vôbec nebolo cítiť sklamanie, skôr naopak. Znie to neuveriteľne a je to chvályhodné, ale v troch kolách Slovenského pohára vo futbale Spišská Nová Ves nedostala ani gólu, a predsa vypadla!!!

Ako však nezabudol dodať v utorok večer V. Filinský séria bez prehry aj tak pokračuje!

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.