Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

CHVÁLIME

Sportnet|Publikované 21. nov 2005 o 23:00

Popradskí brankári výraznými oporamiHokejisti Popradu patria v prebiehajúcej sezóne bezpochyby k najpríjemnejším kolektívom súťažného ročníka

Popradskí brankári výraznými oporami

Hokejisti Popradu patria v prebiehajúcej sezóne bezpochyby k najpríjemnejším kolektívom súťažného ročníka 2005/2006. Zverenci trénera Ladislava Svozila sa držia na výbornom druhom mieste s minimálnou stratou na vedúcich Nitranov. Veľkú zásluhu na úspešných výsledkoch kamzíkov majú obaja popradskí brankári. Tým patria v individuálnych štatistikách popredné priečky tabuľky. Po 25. kole boli Radovan Hurajt a Stanislav Kožuch (na snímke) na vedúcich dvoch priečkach, čo sa týka percentuálnej úspešnosti zásahov. Vynikajúco si počína duo Podtatrancov aj v štatistike priemeru inkasovaných gólov na jedno stretnutie. Tu sú totiž popradskí gólmani na druhom, resp. treťom mieste. Popradská jednotka Stanislav Kožuch je doposiaľ najlepší, aj čo sa týka počtu odchytaných stretnutí bez inkasovaného gólu. Spoločne s Fikrtom z Nitry a Lipovským so Žiliny ich má na svojom konte štyri. (riso)

Po 25. kole: Radovan HURAJT (Poprad): 7 zápasov, 1,37 inkasovaného gólu na jeden zápas, 95,18% úspešnosť zásahov, 1 zápas bez inkasovaného gólu, Stanislav KOŽUCH (Poprad): 20, 1,48, 94,73%, 4.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.