Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Chudobné víťazstvo lídra

Sportnet|Publikované 28. okt 2013 o 23:00

Futbalové súťaže ObFZ Prešov mali na programe ďalšie kolá.

PREŠOV.

I. trieda - 12. kolo: V. Šebastová - Kojatice 4:0, G: Mikita 2, Savčák 2, Záborské - Peč. N. Ves 1:0, G: Vozár (11 m), Dubovica - Fričovce 2:0, G: Zvolenský, Timko, Ražňany - Torysa 1:1, G: Sekerák (11 m) - Bodnár, Petrovany - Žehňa 2:0, G: Petruška, Bálint, Demjata - Hermanovce 1:0, G: Billý (11 m), Nemcovce - Chmin. N. Ves 2:2, G: Majerník, Beliš - Bomba, Kotlár.

1. Demjata 12 9 2 1 21:5 29
2. Ražňany 12 7 3 2 27:14 24
3. Záborské 12 7 3 2 24:11 24
4. Torysa 12 6 3 3 17:18 21
5. Nemcovce 12 6 2 4 18:13 20
6. Dubovica 12 6 1 5 18:16 19
7. Petrovany 12 5 3 4 17:15 18
8. Fričovce 12 5 2 5 12:11 17
9. V. Šebastová 12 5 1 6 23:19 16
10. Peč. N. Ves 12 4 2 6 26:21 14
11. Chmin. N. Ves 12 4 2 6 15:22 14
12. Hermanovce 12 4 0 8 16:22 12
13. Žehňa 12 2 3 7 13:31 9
14. Kojatice 12 0 1 11 7:36 1

II. trieda - 12. kolo: Ľubotice B - Roma Ostrovany 2:4, Drienov - Uz. Šalgov 2:3, Janov - Lipníky 4:2, Miklušovce - Lipany B 5:1, Haniska - Šar. Sokolovce 0:0, Žipov - Kapušany 2:3, Poloma - Široké 1:3.

1. Široké 12 11 1 0 34:10 34
2. Žipov 12 8 1 3 25:13 25
3. Š. Sokolovce 12 7 3 2 23:11 24
4. Uz. Šalgov 12 7 2 3 28:18 23
5. Drienov 12 6 1 5 29:21 19
6. R. Ostrovany 12 6 1 5 26:27 19
7. Miklušovce 12 6 0 6 18:14 18
8. Kapušany 12 5 1 6 24:27 16
9. Haniska 12 4 3 5 17:20 15
10. Janov 12 4 1 7 27:28 13
11. Poloma 12 4 1 7 18:26 13
12. Ľubotice B 12 3 1 8 23:30 10
13. Lipníky 12 2 3 7 12:25 9
14. Lipany B 12 1 1 10 5:39 4

III. A trieda - 12. kolo: Chmeľov - Dulova Ves 1:0, Ruská N. Ves - Kokošovce 4:1, Š. Bohdanovce - Sedlice 0:0, Víťaz - Rokycany 1:1, Hrabkov - Ličartovce 1:6, Radatice - Lemešany 4:1, Ovčie - Tulčík 4:0.

1. Chmeľov 12 8 3 1 24:10 27
2. Ličartovce 12 8 0 4 32:22 24
3. Dulová Ves 12 6 3 3 26:16 21
4. Víťaz 12 6 2 4 19:17 20
5. Rus. N. Ves 12 5 3 4 33:25 18
6. Š. Bohdanovce 12 5 2 5 33:21 17
7. Rokycany 12 5 2 5 22:22 17
8. Sedlice 12 5 2 5 20:25 17
9. Lemešany 12 5 1 6 21:17 16
10. Radatice 12 5 0 7 28:48 15
11. Tulčík 12 4 2 6 19:25 14
12. Ovčie 12 3 3 6 24:27 12
13. Hrabkov 12 2 5 5 14:23 11
14. Kokošovce 12 2 2 8 16:33 8

III. B trieda - 12. kolo: Kamenica - Brezovička 1:0, Krivany - Hubošovce 4:2, Jakubovany - Kr. Lúka 2:1, Gregorovce - Rožkovany 0:6, Brezovica - Jak. Voľa 2:2, Terňa - Svinia 0:1, Jarovnice - Medzany 0:2.

1. Kamenica 12 9 1 2 24:8 28
2. Rožkovany 12 8 2 2 33:12 26
3. Jakubovany 12 7 3 2 18:10 24
4. Gregorovce 12 6 2 4 31:16 20
5. Brezovička 12 5 5 2 30:15 20
6. Brezovica 12 5 4 3 20:19 19
7. Jarovnice 12 5 2 5 18:16 17
8. Terňa 12 5 2 5 15:17 17
9. Jak. Vôľa 12 4 3 5 19:26 15
10. Krivany 12 5 0 7 16:23 15
11. Kr. Lúka 12 4 2 6 20:26 14
12. Svinia 12 3 1 8 11:23 10
13. Medzany 12 2 0 10 16:30 6
14. Hubošovce 12 1 3 8 13:43 6

Dorast I. trieda - 12. kolo: Kamenica - Ražňany 1:2, Hermanovce - Drienov 6:1, Dubovica - Demjata 3:0, Rožkovany - Župčany 6:1, Chmiňany - Torysa 8:2, M. Šariš - Gregorovce 2:2, Brezovica - V. Šebastová 2:1.

1. Dubovica 12 9 1 2 36:12 28
2. Brezovica 12 8 1 3 36:20 25
3. Hermanovce 12 8 0 4 58:29 24
4. M. Šariš 12 7 1 4 37:18 22
5. Chmiňany 12 6 2 4 25:16 20
6. Torysa 12 6 0 6 35:43 18
7. Rožkovany 12 5 2 5 22:27 17
8. Župčany 12 5 0 7 29:47 15
9. Gregorovce 12 4 2 6 31:33 14
10. Kamenica 12 4 2 6 23:28 14
11. V. Šebastová 12 4 1 7 29:29 13
12. Drienov 12 4 1 7 20:27 13
13. Ražňany 12 4 1 7 20:41 13
14. Demjata 12 3 0 9 18:49 9

Dorast II. A trieda - dohrávka 1. kola: M. Šariš - Miklušovce 3:2.

1. Safi 9 7 1 1 33:12 22
2. Petrovany 8 6 1 1 21:11 19
3. Záborské 9 6 0 3 33:15 18
4. M. Šariš II 9 5 1 3 21:17 16
5. Kojatice 8 4 0 4 28:15 12
6. Miklušovce 6 3 0 3 26:16 9
7. Haniska 9 3 0 6 18:2 9
8. Ličartovce 9 3 0 6 18:31 9
9. Š. Bohdanovce 9 2 1 6 14:36 7
10. Nemcovce 8 1 0 7 7:44 3

Dorast II. B trieda - dohrávka 3. kola: Záhradné - Uzovce 5:1.

1. V. Šariš 7 7 0 0 27:6 21
2. Široké 7 6 0 1 28:11 18
3. Víťaz 7 4 0 3 18:15 12
4. Šar. Dravce 7 3 0 4 14:19 9
5. Peč. N. Ves 7 3 0 4 18:26 9
6. Záhradné 7 2 0 5 16:19 6
7. Uzovce 7 2 0 5 12:21 6
8. Tulčík 7 1 0 6 8:24 3

Žiaci I. trieda - 12. kolo: Š. Michaľany - Peč. N. Ves 14:1, Fintice - Široké 3:3, Sedlice - Kapušany 0:1, V. Šariš - Brezovica 1:12, M. Šariš - Víťaz 6:1, Chmin. N. Ves - Hermanovce 4:0, Dubovica - Dulová Ves 2:4.

1. M. Šariš 12 12 0 0 72:6 36
2. Ch. N. Ves 12 10 1 1 77:11 31
3. Šar. Michaľany 12 10 1 1 57:6 31
4. Brezovica 12 8 0 4 56:19 24
5. Hermanovce 12 7 1 4 34:24 22
6. Víťaz 12 5 2 5 26:29 17
7. Dulová Ves 12 5 1 6 25:33 16
8. Široké 12 4 3 5 23:32 15
9. Dubovica 12 4 2 6 21:30 14
10. Fintice 12 3 3 6 25:34 12
11. Peč. N. Ves 12 4 0 8 31:60 12
12. Kapušany 12 3 0 9 7:55 9
13. V. Šariš 12 2 0 10 22:74 6
14. Sedlice 12 0 0 12 5:68 0

Žiaci II. A trieda - 11. kolo: Záborské - V. Šebastová 0:3, Žehňa - Kokošovce 1:0, Ruská N. Ves - Petrovany 0:13, Lemešany - Kendice 4:0.

1. Safi 9 8 1 0 69:4 25
2. Petrovany 9 8 1 0 52:2 25
3. Drienov 9 5 0 4 37:20 15
4. Záborské 9 5 0 4 36:25 15
5. Kokošovce 9 4 1 4 33:18 13
6. Kendice 9 4 1 4 21:19 13
7. Lemešany 9 3 0 6 24:41 9
8. Žehňa 9 3 0 6 10:43 9
9. Rus. N. Ves 9 2 0 7 24:82 6
10. V. Šebastová 9 1 0 8 7:59 3

Žiaci II. B trieda - 9. kolo: Janov - Rokycany 3:5, Miklušovce - Žipov 2:3.

1. Rokycany 9 7 2 0 47:16 23
2. Janov 8 3 2 3 30:26 11
3. Miklušovce 8 2 1 5 18:25 7
4. Žipov 9 2 1 6 18:46 7

Žiaci II. C trieda - 9. kolo: Uz. Šalgov - Hrabkov 3:1, dohrávka 4. kola: Lipovce - Hrabkov 1:8.

1. Jarovnice 9 8 0 1 55:8 24
2. Chmiňany 9 8 0 1 24:10 24
3. Medzany 9 7 1 1 29:13 22
4. Hrabkov 9 6 1 2 31:9 19
5. Ražňany 9 4 0 5 12:17 12
6. Fričovce 9 3 0 6 19:37 9
7. Lipovce 9 3 0 6 17:37 9
8. Uz. Šalgov 9 2 1 6 15:25 7
9. Župčany 9 2 0 7 10:34 6
10. Kojatice 9 1 1 7 10:23 4

Žiaci II. D trieda - 12. kolo: Lipníky - Demjata 1:5, Jakubovany - Záhradné 0:12, Chmeľov - Uzovce 0:4, Gregorovce - Pušovce 5:0, Tulčík - Ostrovany 0:6, Terňa - Š. Sokolovce 4:2.

1. Záhradné 11 11 0 0 82:7 33
2. R. Ostrovany 11 10 0 1 94:14 30
3. Gregorovce 11 9 0 2 67:18 27
4. Uzovce 11 8 0 3 47:25 24
5. Pušovce 11 7 0 4 39:26 21
6. Terňa 11 6 0 5 19:24 18
7. Š. Sokolovce 11 4 1 6 35:36 13
8. Demjata 11 4 0 7 21:43 12
9. Chmeľov 11 2 1 8 8:43 7
10. Tulčík 11 2 1 8 5:45 7
11. Lipníky 11 1 0 10 12:70 3
12. Jakubovany 11 0 1 10 7:85 1

Žiaci II. E trieda - 10. kolo: Kamenica - Rožkovany 6:3, Torysa - Šar. Dravce 0:4, Poloma - Krivany 8:0.

1. Kamenica 9 7 0 2 42:12 21
2. Poloma 9 7 1 1 40:14 22
3. Šar. Dravce 9 5 0 4 36:17 15
4. Rožkovany 9 3 1 5 19:19 10
5. Torysa 9 3 0 6 7:38 9
6. Krivany 9 1 0 8 11:55 3

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.