Nedeľa, 13. júna, 2021Meniny má Anton

Chmelár bude po návrate z Atén rokovať s Göncim, aby ostal Slovákom

TASR|27. aug 2004 o 14:23

Atény 27. augusta (TASR) - Už pár minút po zisku druhého olympijského bronzu v kariére slovenský strelec Jozef Gönci naznačil, že ak sa v blízkej budúcnosti ...

Atény 27. augusta (TASR) - Už pár minút po zisku druhého olympijského bronzu v kariére slovenský strelec Jozef Gönci naznačil, že ak sa v blízkej budúcnosti nezmienia podmienky jeho činnosti i celého športového odvetvia na Slovensku, môže sa stať, že ho fanúšikovia uvidia reprezentovať inú krajinu.

Predseda Slovenského olympijského výboru František Chmelár síce na túto tému s Göncim ešte nehovoril, no predbežne si už odsúhlasili spoločné stretnutie.

"Ked Jozef Gönci odchádzal, dohodli sme sa, že po našom návrate sa stretneme a budeme hovoriť o rôznych veciach a možno nastolí aj túto otázku, no zatiaľ k tomu neviem nič viac povedať."

Šéf SOV zatial ani netuší, čo konkrétne držitel desiatich medailí z rôznych podujatí v tomto roku žiada. "Mne zatiaľ nič priamo nehovoril, takže by som to nerád ďalej rozoberal," začal Chmelár, no jedným dychom pokračoval: "Vraj sú to neúmerne požiadavky, no ja konkrétne zatiaľ žiadne nemám."

Súvisiace články