Nedeľa, 13. júna, 2021Meniny má Anton

Chicago o rok predĺžilo zmluvy so zadákmi Robidasom a Poapstom

TASR|30. júl 2004 o 11:14

Chicago 30. júla (TASR) - Klub NHL Chicago Blackhawks predĺžil o rok kontrakty s hokejovými obrancami Stevom Poapstom a Stephane Robidasom. Finančné podrobnosti ...

Chicago 30. júla (TASR) - Klub NHL Chicago Blackhawks predĺžil o rok kontrakty s hokejovými obrancami Stevom Poapstom a Stephane Robidasom. Finančné podrobnosti zmlúv nezverejnili.

Tridsaťpäťročný Poapst bol najvyťaženejším bekom jastrabov v minulej sezóne, keď na ľade trávil priemerne 22 minút na zápas. V kanadskom bodovaní si pripísal štyri body (2+2) v 53 dueloch. V lige má už na konte v drese klubov Washingtonu Capitals a Chicaga 245 stretnutí s bilanciou 8 gólov a 23 asistencií.

Dvadsaťsedemročný zadák Robidas prišiel do Chicaga v novembri minulého roka z Dallasu za Jona Klemma a v 45 dueloch si na konto pripísal tri góly a desať asistencií. Vo februárovom zápase proti Floride po nešťastnom zásahu puku do tváre utrpel fraktúru lícnej kosti, čo ho vyradilo na zvyšok sezóny.

Blackhawks tiež predĺžilo kontrakt s pravým krídelníkom Jasonom Morganom, ktorého vedenie klubu vo februári získalo z Calgary za Ville Nieminena a podpísalo novú zmluvu ľavým krídlom Rene Bourqueom, ktorý v minulej sezóne v univerzitnom tíme z Wisconsinu strelil 16 gólov a pridal 20 asistencií.

Súvisiace články