Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Chemes sa chce sústrediť najmä na nováčika

Sportnet|Publikované 10. okt 2002 o 22:00

Humenné - V druhom dvojkole extraligy volejbalistov čakajú Humenčanov súperi z Považia. Chemes sa ocitne v podobnej situácii ako pred týždňom, keď sa

na pôde súperov chce sústrediť najmä na jeden zápas, v tomto prípade v Novom Meste nad Váhom.

Ešte dnes sa však predstavia Podvihorlatčania na pôde majstrovského Púchova, príliš veľké ilúzie si ale nerobia. "Púchov je veľmi silný, nevidím príliš reálne šancu na nejaký úspešný výsledok. To ale neznamená, že ideme zápas len tak odohrať," poznamenal tréner Chemesu Štefan Zbur, ktorý má k dispozícii celý káder, zatiaľ bez zranení či chorôb.

Volejbalisti Nového Mesta sú síce medzi extraligovou spoločnosťou nováčikom, ale vo svojich radoch majú viacerých skúsených borcov. "Hra sa točí okolo nahrávača Feranca, zo Žiliny prišiel Sokol, je tam viacero známych tvárí. Podľa referencií, ktoré mám k dipsozícii, im však chýbajú dvaja hráči zo základu, Kvasnica a Minárik. Môžeme očakávať búrlivé prostredie, na volejbal chodí v Novom Meste okolo päťsto ľudí a v tomto dvojkole hrajú prvé zápasy doma. Pripravujeme sa na tlak prostredia a cestujeme s tým, že by sme v sobotu chceli uhrať úspešný výsledok. Domáci budú určite nepríjemným súperom, bojujú za každého stavu a v ich hale sa táto ich vlastnosť zrejme ešte zdvojnásobí," dodal humenský tréner.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.