Streda, 23. júna, 2021Meniny má Sidónia

Chelsea Londýn môže na Ševčenka zabudnúť

TASR|15. dec 2004 o 12:52

Londýn 15. decembra (TASR) - Agent ukrajinského futbalového reprezentanta a čerstvého laureáta prestížnej Zlatej lopty renomovaného France Football Andreja ...

Londýn 15. decembra (TASR) - Agent ukrajinského futbalového reprezentanta a čerstvého laureáta prestížnej Zlatej lopty renomovaného France Football Andreja Ševčenka odkázal londýnskej Chelsea FC, že na zisk jeho klienta môže zabudnúť.

V britských médiách sa okamžite po ocenení hráča AC Miláno objavili špekulácie o jeho príchode na Stamford Bridge, no agent Oscar Damiano pre The Independent možný transfer snov rezolútne odmietol. "Viem, že Chelsea má záujem, no žiadna šanca tu neexistuje, ani v prípade lukratívnej ponuky. Je jedným z piatich najlepšie platených hráčov na svete, takže by to nešlo ani s najlepšími osobnými podmienkami," skonštatoval Damiano, ktorý v nasledujúcich slovách aj pritvrdil: "Vždy sú tu nejaké fámy, no na ne môžeme zabudnúť. Ak to Chelsea nechápe, je to jej problém. Navyše AC Miláno je klub, ktorý hráčov kupuje a nie predáva."

Podľa britských médií sa Chelsea nádejala, že prípadný Ševov" príchod do Anglicka by mohol byť súčasťou transferu Argentínčana Hernana Crespa, aktuálne hosťujúceho v AC práve z Chelsea. Ševčenko, ktorý prišiel na San Siro v roku 1999 má s "rossoneri" platný kontrakt do roku 2009.

jp

Súvisiace články