Piatok, 24. septembra, 2021Meniny má Ľuboš, Ľubor

Chára už zmluvu podpísal, vo štvrtok už bude trénovať so Senators

TASR|25. sep 2001 o 11:53

Ottawa/Trenčín 25. septembra (TASR) - Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára v pondelok podpísal viacročný kontrakt so zámorským klubom NHL Ottawou Senators...

Ottawa/Trenčín 25. septembra (TASR) - Slovenský hokejový obranca Zdeno Chára v pondelok podpísal viacročný kontrakt so zámorským klubom NHL Ottawou Senators a už vo štvrtok by sa mal pripojiť k tímu pripravujúcemu sa na novú sezónu.

Podľa predchádzajúcich informácii by mal Cháru k novému pôsobisku viazať trojročný kontrakt v hodnote 4,5 milióna dolárov. V uplynulej sezóne v drese New Yorku Islanders hral trenčiansky odchovanec za 650.000 dolárov.

"Zápas proti Slovanu bol pre mňa posledný v službách trenčianskej Dukly. Škoda, že sme nevyhrali, ale celkovo som s uplynulým obdobím spokojný, lebo som si s chlapcami schuti zahral hokej a udržal som sa v kondícii," povedal po prehre 0:3 s bratislavským tímom najvyšší obranca a najtvrdší hráč celej NHL.

V drese Dukly absolvoval Chára úvodných 8 kôl sezóny, v ktorých nazbieral do tabuľky produktivity 4 body za 2 góly a 2 asistencie.

br

Súvisiace články