Štvrtok, 17. júna, 2021Meniny má Adolf

Český tréner v zápase proti Nemecku nechá odpočívať viaceré opory tímu

TASR|20. jún 2004 o 14:31

Sintra 20. júna (TASR) - Úspešný lodivod českej futbalovej reprezentácie Karel Brückner v nedeľu na tlačovej konferencii vyhlásil, že v poslednom zápase ...

Sintra 20. júna (TASR) - Úspešný lodivod českej futbalovej reprezentácie Karel Brückner v nedeľu na tlačovej konferencii vyhlásil, že v poslednom zápase D-skupiny na európskom šampionáte proti Nemecku nechá odpočívať viacerých vyťažených hráčov vrátane kapitána Pavla Nedvěda.

"Nechám oddychovať Nedvěda i niektoré opory tímu. Máme dostatočne široký a kvalitný káder, šancu dostanú i náhradníci," oznámil Brückner. Vicemajstri Európy z roku 1996 si už v predstihu zabezpečili prvenstvo v základnej D-skupine, keď po sobotňajšom vydretom víťazstve nad Holandskom (3:2) majú zverenci trénera Karla Brücknera ako prvý tím na šampionáte postupovú istotu do štvrťfinále. "Som si istý, že Česi budú hrať aj v poslednom zápase zo všetkých síl. Neponechajú nič na náhodu, no my v prvom rade musíme zdolať nebezpečné Lotyšsko," mieni tréner "tulipánov" Dick Advocaat.

Súvisiace články

Tipuj bez rizika až za 20 €
Viac
Kurzy prináša
15:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Ukrajina vs. Severné Macedónsko
18:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Dánsko vs. Belgicko
21:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Holandsko vs. Rakúsko
Kurzy prináša