Pondelok, 14. júna, 2021Meniny má Vasil

České médiá o kosení tulipánov, De Telegraaf o taktickej chybe trénera

TASR|20. jún 2004 o 12:42

Lisabon 20. júna (TASR) - České internetové médiá po sobotňajšom zápase D-skupiny na EURO v Portugalsku medzi Českom a Holandskom (3:2) vyzdvihli ofenzívnu ...

Lisabon 20. júna (TASR) - České internetové médiá po sobotňajšom zápase D-skupiny na EURO v Portugalsku medzi Českom a Holandskom (3:2) vyzdvihli ofenzívnu smršť ich národného mužstva, ktorá "skosila" tulipány. Jediný holandský denník, vychádzajúci aj v nedeľu De Telegraaf zdôraznil, že na prehre oranjes majú svoj podiel taktické chyby trénera Advocaata.

Česko:

SPORT.CZ (portál denníku PRÁVO): Najkrásnejší zápas ME vyhrali Česi a sú vo štvrťfinále - "Českí futbalisti fantasticky otočili súboj s Holandskom. V druhom zápase D-skupiny prehrávali zverenci trénera Brücknera po dvadsiatich minútach už 0:2, po záverečnom hvizde ale ovládla Aveiro radosť. Presné zásahy Kollera, Baroša a Šmicera skosili tulipány."

SPORT: Česká ofenzívna smršť priniesla postup do štvrťfinále - "Českí futbalisti majú ako prvý tím istý postup do štvrťfinále majstrovstiev Európy.

IDNES.CZ: Futbalisti otočili zápas a postupujú - "Českí futbalisti dokázali skvelým spôsobom otočiť zápas proti Holandsku a ako prví zo všetkých účastníkov majstrovstiev Európy si zaistili postup do štvrťfinále. Navyše, už teraz je jasné, že vyhrajú skupinu. S Holanďanmi po dvadsiatich minútach prehrávali 0:2, ale na konci oslavovali výhru 3:2!

Holandsko:

VOETBAL INTERNATIONAL: "Nepochopiteľné"

DE TELEGRAAF: Malé poľavenie stálo oranjes víťazstvo - "Neuveriteľná premena sotila oranjes do priepasti. Najlepší muž na ihrisku bol nepochopiteľne vystriedaný stredopoliarom. Taktická chyba od prvopočiatku".

Súvisiace články

Tipuj bez rizika až za 20 €
Viac
Kurzy prináša
15:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Škótsko vs. Česko
18:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Poľsko vs. Slovensko
21:00
Euro 2020 - Skupinová fáza
Španielsko vs. Švédsko
Kurzy prináša