Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Čerstvý víťaz Roland Garros hrá vo finále extraligy

Sportnet|Publikované 16. jún 2006 o 22:00

BRATISLAVA - Tenisti Slovana Bratislava a Slávie STU Bratislava sa stretnú dnes od 9.00 h na kurtoch Slovana vo finále extraligy. Domáci nastúpia už bez slovenskej jednotky Dominika Hrbatého, ktorý v predchádzajúcich dvoch zápasoch pomohol svojmu tímu ...

BRATISLAVA - Tenisti Slovana Bratislava a Slávie STU Bratislava sa stretnú dnes od 9.00 h na kurtoch Slovana vo finále extraligy. Domáci nastúpia už bez slovenskej jednotky Dominika Hrbatého, ktorý v predchádzajúcich dvoch zápasoch pomohol svojmu tímu k víťazstvám nad Levicami (4:3) i nad Sláviou Právnik Bratislava (7:0), a včera odcestoval na trávnatý turnaj do Nottinghamu pred blížiacim sa Wimbledonom. Favoritom finále je tak obhajca vlaňajšieho titulu Slávia STU v zostave: Pažický, Semjan, Sekáč, Babej, Kližan - čerstvý víťaz juniorky na Roland Garros. Za Slovan hrali v semifinále s Právnikom aj Mečíř ml., Paulenka, Vejmělka, Horský, Martinický.

Vo finále extraligy žien nastúpia dnes na antukových dvorcoch Slovana v rovnakom čase domáce tenistky (Kurhajcová, Cibulková, K. Kučová, Kochanová, Smoleňáková) proti tímu Kúpele Piešťany (Rybáriková, Juricová, Babičová, Bartošová, Veresová).

(on)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.