Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

"Čepi": Nebol by som proti, keby sa zopakoval scenár spred roka

Sportnet|Publikované 24. aug 2007 o 22:00

Košice - Pamätáte sa na naháča? Kto by si nepamätal na doteraz prvý a posledný prípad "atléta" v Adamovom rúchu na slovenských štadiónoch. Pamätáte

sa na vylúčenie Kozáka a Bašistu v jednom zápase? Bodaj by nie. Veď svojím spôsobom išlo o precedens. Rozhodca Olšiak ukázal na biely bod. Neskôr po porade s asistentom odvolal svoj verdikt, loptu vytiahol na hranicu šestnástky, Kozákovi ukázal červenú a začal sa protestný kolotoč hráčov súpera... Pamätáte sa na najväčšiu návštevu za éry MFK? Bol to ozajstná paráda - 9 420 divákov. To všetko priniesol augustový zápas pred rokom so Slovanom. MFK ho vyhral 3:2, keď sa dvoma gólmi blysol kapitán MFK Jozef Majoroš.

"Veľmi dobre si pamätám na toto stretnutie i na svoje dva góly," zamyslel sa J. Majoroš a pristavil sa pri svojich presných zásahoch: "Prvý bol po spätnej narážačke s Palim Piatkom, keď lopta putovala do siete od žrde a druhý padol z priameho kopu. Bol to výborný zápas vo fantastickej atmosfére. Bol by som rád, keby sa po roku niečo také znovu zopakovalo, lebo body veľmi potrebujeme. Verím, že prídu aj diváci. Slovan je Slovan, my hráči sa tešíme a verím, že aj fanúšikovia." Po dvoch bezgólových remízach doma so Sencom a Dubnicou Košičania zabrali naplno proti Žiline, a tak si doma stále držia čisté konto. "Liga je veľmi vyrovnaná. Sme veľmi radi, že sme doma porazili majstra a uhrali bod na pôde vicemajstra. Verím, že týmito výkonmi sme pozvali divákov na tento duel. Futbal sa hrá pre divákov. Pred rokom sa im musel zápas páčiť a určite odchádzali spokojní zo štadióna. Verím, že vyjde počasie a najradšej by som bol, keby bol v sobotu štadión vypredaný," dodal Majoroš.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.