Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Cenné víťazstvo v remízovom dueli

Sportnet|Publikované 3. nov 2002 o 23:00

Laugaricio Trenčín - Inter Bratislava 2:1 (0:1)Trenčín (sita) - Za vytrvalého dažďa boli v úvodnej polhodine aktívnejší domáci, na ťažkom teréne

Laugaricio Trenčín - Inter Bratislava 2:1 (0:1)

Trenčín (sita) - Za vytrvalého dažďa boli v úvodnej polhodine aktívnejší domáci, na ťažkom teréne však bránku súpera ohrozovali iba v náznakoch. Potom sa konečne osmelili aj hostia a stálo to za to: v 38. minúte sa svojou prvou strelou na bránku aj s prispením domáceho hráča ujali vedenia. Autorom úspešnej strely bol Paulík. V 41. minúte ešte hlavičku hosťujúceho Kunza s námahou vytlačil Smak. Po prestávke však za štyri minúty Laugaricio zápas otočilo: v 58. minúte Kopačka trafil žrď a v následnom súboji Gáspár fauloval Fabuša, ktorý nariadenú penaltu využil na vyrovnanie. O chvíľu po Kopačkovom faule Miklas upravil na 2:1. Hostia sa už potom na odpoveď napriek snahe nezmohli a bojovní Trenčania cenné víťazstvo ubránili.

Góly: 57. Fabuš (11m), 61. Miklas - 38. Paulík. Pred 1 866 divákmi rozhodoval Gádoši, ŽK: Gáspár (Inter).

Trenčín: Smak - Mičenec - Šmelko, Svrček - P. Ďuriš (74. S. Otočka), Hanko, P. Kopačka, Miklas, Spal - Ivana (85. M. Otočka), Fabuš. Inter: Hýll - Čišovský, Gášpár, R. Kunzo, Opršal - Czinege

(80. Burza), Drobňák (77. Tomčák), Paulík, Kocúrek - Lelkeš (67. P. Petráš), Halenár.