Sobota, 31. júla, 2021Meniny má Ignác

Cassana vylúčili z kádra AS Rím

Sportnet|8. nov 2004 o 00:00

MILÁNO - Hráč talianskeho prvoligového futbalového klubu AS Rím Antonio Cassano (na snímke TASR/EPA) už nie je viac členom prvého tímu mužstva z večného mesta. Dvadsaťdvaročný talentovaný útočník sa totiž po stretnutí Ligy majstrov proti nemeckému ...

MILÁNO - Hráč talianskeho prvoligového futbalového klubu AS Rím Antonio Cassano (na snímke TASR/EPA) už nie je viac členom prvého tímu mužstva z večného mesta. Dvadsaťdvaročný talentovaný útočník sa totiž po stretnutí Ligy majstrov proti nemeckému Bayeru Leverkusen pohádal s koučom Luigi Del Nerim. "Chceli sme sa s Cassanom stretnúť, ten však naďalej pohŕda naším prezidentom, trénerom a svojimi spoluhráčmi," povedal šéf exekutívy AS Rím Rosella Sensi.

"Máme svoje pravidlá, ktoré určuje Del Neri a klub ich akceptuje. Výnimkou je Cassano, ktorého sme preto vyradili z kádra," dodal Sensi, ktorý tak podporil špekulácie ohľadom pripravovaného zimného transferu Cassana do iného klubu. Konflikt s Del Nerim nie je prvým pre rodáka z Bari. Cassano mal problémy aj s bývalým koučom AS Fabiom Capellom. (sita)

Súvisiace články