Utorok, 22. júna, 2021Meniny má Paulína

Camacho najvážnejším adeptom na post trénera Realu Madrid

SITA|4. máj 2004 o 16:25

MADRID 4. mája (SITA) - Podľa denníka As je bývalý tréner španielskej futbalovej reprezentácie Jose Antonio Camacho najvážnejším kandidátom na post kormidelníka Realu Madrid. Súčasný kouč bieleho baletu ...

MADRID 4. mája (SITA) - Podľa denníka As je bývalý tréner španielskej futbalovej reprezentácie Jose Antonio Camacho najvážnejším kandidátom na post kormidelníka Realu Madrid. Súčasný kouč bieleho baletu Portugalčan Carlos Queiroz pre neuspokojivé výsledky v lete z klubu pravdepodobne odíde.

Camacho by v prípade angažovania nepôsobil na štadióne Santiaga Bernabeua prvýkrát. Dlhoročná opora zadných radov "merengues" už má za sebou jednu anabázu v tíme 9-násobného víťaza EPM resp. Ligy majstrov v roku 1998. Štyridsaťosemročný lodivod však v Reale vydržal iba 22 dní a po konflikte s vedením z klubu odišiel. Camacho momentálne vedie portugalské mužstvo Benfica Lisabon. Medzi kandidátmi na funkciu trénera Realu figurujú aj Javier Irureta z La Corune, Victor Fernandez z Betisu Sevilla či Vicente del Bosque, ktorý priviedol kráľovský veľkoklub k triumfu v Lige majstrov v sezóne 2001/2002 a pred rokom vyhral so svojimi zverencami najvyššiu španielsku súťaž.

Súvisiace články