Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Bykova nahradí na lavičke Petrohradu kontroverzný Nazarov

(Autor: Twitter)
TASR|Publikované 20. jún 2015 o 14:20

V uplynulých dvoch sezónach viedol Jána Laca - najskôr v Donbasse Doneck a potom aj v Baryse Astana. Teraz Andrej Nazarov bude trénovať víťaza Gagarinovho pohára.

PETROHRAD. Hokejistov SKA Petrohrad povedie v novej sezóne KHL Andrej Nazarov. Kontroverzný tréner podpísal s úradujúcim víťazom Gagarinovho pohára dvojročný kontrakt.

Štyridsaťjedenročný kouč je známy najmä svojim búrlivým vystupovaním - vedenie súťaže ho v minulosti už niekoľkokrát potrestalo za hrubé a nešportové správanie.

Andrej Nazarov je známy búrlivák.

Štyridsaťjedenročný kouč trénoval v uplynulých dvoch sezónach v KHL aj slovenského brankára Jána Laca. Najskôr v Donbasse Doneck a následne aj v Baryse Astana.

Na striedačke Petrohradu nahradí Vjačeslava Bykova - ten abdikoval na svoju funkciu z rodinných dôvodov.

Andrej Nazarov sa už dostal do konfliktu aj s fanúšikmi.

Voľba vedenia SKA napokon padla na Nazarova. "Chcel by som sa poďakovať prezidentovi klubu Gennadijovi Timčenkovi a vedeniu za dôveru," citovala agentúra TASS prvé slová Nazarova.

"Všetko je tu na najvyššej úrovni. Chcem uistiť fanúšikov, že v nasledujúcej sezóne budeme chcieť vyhrať každý jeden zápas. Naším cieľom je obhájiť zisk Gagarinovho pohára. Celú našu prácu tomu podriadime."

Autor: TASR

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.