Pondelok, 18. októbra, 2021Meniny má Lukáš

Bulharský klub Levski Sofia prepustil svojho trénera Slava Muslina

TASR|11. mar 2003 o 13:37

Sofia 11. marca (TASR) - Vedenie bulharského futbalového klubu Levski Sofia prepustilo srbského trénera Slava Muslina. Klub sa tak rozhodol na základe ...

Sofia 11. marca (TASR) - Vedenie bulharského futbalového klubu Levski Sofia prepustilo srbského trénera Slava Muslina. Klub sa tak rozhodol na základe neuspokojivých výsledkov v tejto sezóne.

Muslin podpísal s prvoligovým Levski dvojročný kontrakt v marci 2002. Šéf klubu Gueorgui Markov povedal, že k prerušeniu zmluvy so 49-ročným Srbom došlo na základe obojstranného súhlasu.

"Problém vidím v angažovaní zahraničných trénerov, ktorí sa u nás nevedia adaptovať", dodal Markov. Po 16 kolách najvyššej bulharskej súťaže je vlaňajší majster Levski na druhom mieste a stráca 7 bodov na svojho rivala CSKA Sofia.

Bývalý juhoslovanský tréner rozvil svoju futbalovú kariéru vo Francúzsku. Hral za Lille a Brest a ako tréner pôsobil v Breste, Pau, Bordeaux, Lens a Le Mans. V Levski nahradil Nemca Rüdigera Abramcika, ktorý bol podobne ako on prepustený pre neuspokojivé výsledky.

lj ph

Súvisiace články