Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Budú VSS doma v Barci? Nie je to stopercentná informácia

Bohuslav Matia|Publikované 26. júl 2016 o 22:00

V nedeľu 7. augusta vybehnú VSS Košice doma na svojho prvého súpera z Rimavskej Soboty.

Príprava futbalistov FC VSS Košice na novú druholigovú sezónu pomaly speje k finalizácii. Už len zopár tréningov, generálka zatiaľ s neznámym súperom a ide sa na to. V nedeľu 7. augusta vybehnú žlto-modrí doma, údajne v Barci, na svojho prvého súpera z Rimavskej Soboty.

KOŠICE. Začnime tou Barcou, keďže to je najčerstvejšia a dosť prekvapujúca informácia, ktorá sa objavila na oficiálnych stránkach Slovenského futbalového zväzu.

Športový riaditeľ FC VSS Košice Ján Lesniak ju však nepotvrdil: „Nie je to stopercentná informácia, že budeme hrať v Barci. S majiteľom klubu robíme všetko preto, aby sme domáce zápasy aj naďalej hrávali na štadióne v Čermeli.“

Takže zatiaľ nie je dôvod na paniku, že sa vám lístky na Rimavskú Sobotu neujdú, keďže miništadiónik v Barci má kapacitu 600 divákov.

Káder je stále otvorený

Ešte stále nie je isté ani to, ako bude vyzerať zápasová súpiska žlto-modrých na duel s Gemerčanmi v úvodnom ligovom kole, pretože káder nie je uzavretý.

„Ešte sa majú prísť ukázať nejakí hráči zvonku, takže káder je stále otvorený, budujeme ho za pochodu,“ vraví Ján Lesniak.

Vedenie klubu potrebuje vyriešiť ešte niekoľko postov, napríklad v bráne, kde sa zatiaľ nedarí nájsť Matúšovi Ružinskému vhodného partnera. „Skúšali sme dvoch, troch brankárov, ale ani jeden sa neuchytil, takže hľadáme ďalej.“

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa
Autor: Bohuslav Matia

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.