Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Brankár košických futbalistov Tofiloski poslal esemesku, že príde

(Autor: TASR)
Sportnet|Publikované 3. mar 2015 o 23:00

Vo vzťahu MFK Košice s brankárom Darkom Tofiloskim je stále nejasno.

KOŠICE. Aj keď po nevydarených „vohľadoch“ v druholigovom francúzskom Tours FC ohlásil návrat do Košíc a v Čermeli pred ním dvere nepribuchli, vedenie klubu stále nevie, či s ním môže rátať, respektíve, ako sa macedónsky reprezentant postaví k novonavrhnutému kontraktu.

„Darko tu totiž stále nie je, a my nemáme žiadnu novú informáciu, len tú, že ho doma zdržala nejaká viróza,“ vraví športový riaditeľ MFK Košice Ján Lesniak.

„V pondelok sme však od neho dostali esemesku, že v utorok dorazí do Košíc...“

Tak predsa nejaký posun... Dá sa už veriť tomu, že sa vráti?

„Nuž, podľa tej esemesky asi áno...“

Aj tomu, že podpíše predĺženie kontraktu až do konca sezóny 2015/16?

Ak tam naozaj bude klauzula o jeho predčasnom ukončení v prípade zaujímavej ponuky (pre obe strany) z vonku, asi nebude problém...

„Áno, stále platí to, čo bolo povedané, že mu ponúkneme novú zmluvu na rok plus polročnú opciu. Ale kým tu Darko nie je, je zbytočné niečo riešiť. Uvidíme...“

V esemeske od Darka Tofiloskeho bol uvedený len deň návratu, hodina nie, ale bolo zrejmé, že utorkový tréning mužstva nestihne.

„Naozaj nevieme, kedy príde, asi až večer. A nevieme ani v akom stave príde, ako doma trénoval,“ sondovali sme počas stredajšieho dňa aj u technického vedúceho A-mužstva MFK Romana Šimka.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.