Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Brankár Julo Hudáček je už otcom

Július Hudáček. Zatancuje takto svoje dcérke? (Autor: tasr)
Sportnet|Publikované 7. apr 2016 o 22:00

Hokej išiel bokom a brankár Július Hudáček vymenil ľad za pôrodnicu.

Spolu s manželkou Slávkou totiž privítali v rodine prvého potomka. Hrdý otec bol pri tom, preto necestoval s reprezentáciou na prípravné zápasy do Fínska.

KOŠICE. Julo Hudáček sa v stredu stal otcom dcérky Klárky. „Je to taký zvláštny pocit. Stále som chcel vedieť, aké to je, a teraz už viem, že je to super. Manželka sa pri pôrode vytrápila, ale zvládla to bravúrne a tešíme sa z krásnej dcérky,“ vyjadril sa pre hokej.sk hrdý tatko.

Fanúšikovia ho poznajú ako veľkého šoumena a v jeho švédskom klube Örebrö jeho Hudašou doslova „žerú“. Teraz mal však Julo úplne iné starosti a trochu aj strach.

„Trvalo to takmer 24 hodín, a tak sme napokon pristali na cisársky rez. Pri pôrode som teda byť nemohol. Podstatné je, že všetko dopadlo dobre a Klárka je zdravá. Musím zaklopať, aby to tak vydržalo.“

Privítal by aj syna

Malá princezná vážila 3,2 kg a merala 49 cm. Skvelý brankár by v budúcnosti privítal aj syna.

„Veru, uvidíme, či bude ďalší syn alebo dcérka. Hokej hrám odmalička a určite by som išiel rád s chlapcami do Fínska. Na druhej strane je dobré, že to prišlo teraz a budem tak mať ešte dostatok času na pokojnú prípravu na majstrovstvá sveta,“ uzavrel Hudáček.

Manželom Hudáčkovcom k dcérke blahoželáme.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.