Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Boxérska vložka na hokeji v Michalovciach

Sportnet|Publikované 20. nov 2002 o 23:00

Michalovce - V poslednom čase sa v Michalovciach stalo dobrým zvykom, že spomedzi divákov na hokejových zápasoch tamojšej Dukly vyžrebujú zopár

výhercov, ktorí súťažia o novučičkú Škodu Fabia alebo kartóny piva. Odráža sa to na solídnych návštevách a diváci súťažili o zaujímavé ceny aj v utorok počas zápasu Michalovce Dubnica (2:2). Počas prestávky medzi druhou a treťou tretinou sa však našiel jeden nespokojenec, ktorý namietal voči regulárnosti žrebovania. Nepozdával sa mu jeho priebeh, nuž sa dožadoval pravdy aj ručne-stručne. Neštítil sa napadnúť asistenta trénera domácich J. Polačka, jedného z členov správnej rady HC Dukla Maroša Solenského, ba dovolil si položiť ruku aj na okolo stojace deti. Vtedy to už s nervami nevydržal prezident michalovského klubu Jozef Gavura a štyrmi presne mierenými direktmi zložil nespratníka k zemi. Na mieste incidentu ostala veľká kaluž krvi a výtržník musel vyhľadať lekársku pomoc. "Divákov sa snažíme prilákať na všakovaké možnosti výhier počas jednotlivých prestávok. To, že niektorí vyhrali cenu dvakrát, je dôsledok toho, že si zakúpili viacero lístkov. Čo sa týka incidentu s tým podnapitým divákom, najviac ma naštvalo to, keď zaútočil na deti. Veď tie za nič nemohli. Pri boxe časomeračov robil veľký bordel a naši tréneri sa takmer nemohli dostať na striedačku, aj Ján Selvek musel ísť na druhú stranu cez ľad. Nechcel si dať povedať a neustále provokoval, preto som naňho zaútočil," vysvetlil J. Gavura pohnútky, ktoré ho doviedli k nečakanému kroku.

Snažili sme sa vypátrať aj napadnutého diváka, ale napriek veľkému úsiliu sa nám ho nepodarilo zistiť jeho totožnosť. Podľa našich informácií má postihnutý fanúšik údajne zlomený nos a navyše najbližších štrnásť dní bude práceneschopný.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.