Štvrtok, 25. február, 2021Meniny má Frederik, Frederika

Boris Becker sa v St. Moritzi oženil s Lilly Kerssenbergovou

SITA|Publikované 13. jún 2009 o 16:41

Štyridsaťjedenročný nemecký bývalý špičkový tenista Boris Becker sa v piatok vo švajčiarskom St. Moritzi oženil s holandskou modelkou Sharlely "Lilly" Kerssenbergovou

ST. MORITZ. Štyridsaťjedenročný nemecký bývalý špičkový tenista a medzičasom chýrny bonviván Boris Becker sa v piatok vo švajčiarskom St. Moritzi oženil s holandskou modelkou Sharlely "Lilly" Kerssenbergovou.

Medzi približne 200 hosťami boli aj monacký princ Albert, modelka Claudia Schifferová, futbalový "cisár" Franz Beckenbauer, ukrajinskí pästiari sídliaci v Nemecku - bratia Vladimir a Vitalij Kličkovci, explavkyňa Franziska van Almsicková, niekdajší cyklista Jan Ullrich či Beckerovi synovia z prvého manželstva Noah a Elias. Párik predal exkluzívne práva na zábery zo sobáša televíznej stanici RTL. Sumu nezverejnili.

"Bum-bum" Boris sa v minulosti trikrát stal víťazom Wimbledonu, má dovedna 6 singlových grandslamových titulov a podľa Deutsche Welle teraz pýta za svoju účasť na rôznych spoločenských podujatiach honorár do 60 000 eur. Lilly požiadal o ruku vo februári v rámci populárnej show kanála ZDF "Stavíme sa, že...?" moderátora Thomasa Gottschalka.

Súvisiace články