Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Bondra pri prehre s dvoma mínuskami

Sportnet|Publikované 14. nov 2002 o 23:00

New York (TASR) NHL pokračovala tromi zápasmi. V akcii sa predstavili traja slovenskí hokejisti, ale do štatistík sa z nich nezapísal ani jeden.

Najhoršie dopadol krídelník Washingtonu Peter Bondra, ktorý mal pri prehre s Dallasom dve mínusky. Thrashers vyhrali tretíkrát po sebe a vyrovnali tak klubový rekord. Útočník Ľuboš Bartečko pre zranenie zápästia nenastúpil. Po vydarenom štarte do sezóny sa letci dostali do krízy a nevyhrali už tri zápasy. Center Michal Handzuš nezaznamenal ani jeden strelecký pokus a do kanadského bodovania sa nezapísal päť zápasov v rade. Radovan Somík pre zranenie slabín opäť nehral. Panteri s obrancom Ivanom Majeským v zostave neokúsili chuť prehry už tri stretnutia po sebe.

Výsledky: ATLANTA - SAN JOSE 3:2 po predĺžení (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0), góly: 40. Kovaľčuk (Heatley), 51. McEachern (Kozlov, Tjärnqvist), 63. Kozlov (Sutton, McEachern) - 25. Marleau (Sturm), 58. Nolan (Ricci, Thornton). WASHINGTON - DALLAS 1:6 (0:2, 1:2, 0:2), 25. Miller (Gončar, Jágr) - 3. Young (Morrow, Kapanen), 14. Turgeon (Arnott, Lehtinen), 34. Guerin (Modano, Robidas), 40. Guerin (Dahlen, Modano), 42. Morrow (Kapanen), 55. Lehtinen (Turgeon, Arnott). PHILADELPHIA - FLORIDA 1:1 po predĺžení (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0), 23. Brendl (Brashear, Murray) - 39. Huselius (Ozolinš, Bure).