Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Boj o volejbalový titul pokračuje v Humennom

Plný dom. Dnes by malo byť chemesákmi vypredané. (Autor: Marián Škuba)
Sportnet|Publikované 19. apr 2012 o 22:00

Po dvojzápase v Bratislave sa finálová séria extraligy mužov presúva na humenskú palubovku.HUMENNÉ. Volejbalová extraliga mužov má vo finálovej sérii pred sebou druhý dvojzápas.

Po tom, ako sa boj o titul medzi Volley team Unicef Bratislava a ŠK Chemes Humenné začal pred týždňom v bratislavskej HANT aréne, druhá časť série sa odohrá dnes i zajtra v humenskom prostredí. Začiatky oboch zápasov sú o 18.00 hod.

Po dvoch dueloch, keď mali výhodu domáceho prostredia volejbalisti Volley teamu Unicef Bratislava, je stav série nerozhodný 1:1.

Boj o majstrovský titul začal päťsetovou drámou, po ktorej dvíhali ruky nad hlavu volejbalisti Unicefu. Vyhrali 3:2 (23, -23, 19, -19, 16), keď tajbrejk bol vyšponovaný na maximim.

Domáci nevyužili dva setbaly, potom mali rovnako dvakrát možnosť ukončiť zápas chemesáci, nestalo sa a tretí setbal už Bratislavčanom prial.

V druhom zápase vyhrali chemesáci hladko 3:0, i keď pomer setov (24, 29, 23) hovorí opäť o dráme. Tentokrát so šťastným humenským vyústením.

Teraz séria pokračuje dvojzápasom na východe republiky. Keďže sa hrá na štyri víťazné zápasy, je isté, že boj o titul ešte v stredu uvidia v Bratislave.

Ostáva 150 miest

Finálová séria sa presúva do Humenného. V športovej hale chemesákov sa očakáva v hľadisku „peklo“, vychádzajúc z aktivity fans chemesákov, ktorí nešetrili čas ani financie a v bratislavskom dvojzápase nechýbali.

Podľa našich informácií je pre dnešné tretie finále na predaj ešte asi 150 vstupeniek. Znamená to, že tisícka priaznivcov volejbalu už miesto v hľadisku má zabezpečené.

Sobota, teda zajtrajší štvrtý finálový duel, je na tom o čosi voľnejšie, vstupeniek na predaj je k dispozícii viac.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.